9 лютого – особливий повний Місяць: що потрібно зробити в цей день, а чого потрібно остерігатися, щоб виключити неприємності і виконати заповітне бажання

Лютневий повний Місяць пройде в сузір’ї Лева, і астрологи попереджають про те, що енергетика цього дня може збити з пантелику. Вплив вогняного Знака може стати причиною як перемог, так і поразок, тому так важливо прислухатися до порад астрологів.

Експерти рекомендують ознайомитися з тим, що можна і що не можна робити в цей день, щоб виключити неприємності і виконати заповітне бажання. Джерело

Що можна робити 9 лютого

День повного Місяця 9 числа – відмінний час для виконання заповітного бажання. У цю добу можна залучити удачу будь-якими способами: за допомогою змов, складання карти бажань, ритуалів і обрядів. Єдина умова: щоб задумане точно збулося, потрібно діяти таємно, не розповідаючи нікого в свої плани.

Недільний день буде ідеальним для творчості. У цю добу енергія на піку, і тим, хто володіє талантами, не важко буде створити шедеври, а також просунутися вперед і навчитися чомусь новому. Навчання також принесе свої плоди, а значить, в цей день не можна відмовляти собі в можливості придбати знання в будь-якій області.

У цей час можна сміливо займатися духовними практиками, спрямованими на упокорення гніву і пошук правди, а також арт-терапією. Вона дозволить розслабитися, впоратися зі стресом і перепадами настрою.

Повний Місяць в Знаку Лева буде ідеальним днем ​​у тому, щоб зміцнити зв’язки, зустрітися з друзями і близькими, знайти другу половинку і завоювати увагу вподобаної людини. У цей день не буде перешкод на шляху до щастя, якщо впоратися із поганим настроєм і довіритися інтуїції. Внутрішній голос допоможе обійти всі перешкоди на шляху до бажаної мети.

У день повного місяця можна збільшити фінансовий потік якщо перерахувати всі наявні гроші. Тим, у кого є проблеми з фінансами, астрологи рекомендують провести обряд, спрямований на залучення грошового успіху або змайструвати талісман, який притягне в життя матеріальний достаток.

Що не можна робити під час повного Місяця

У недільний день ні в якому разі не можна сваритися. Енергетика сузір’я Лева підсилює емоції, і в цю добу можна запросто зірватися на рідних і близьких людей. Виправити ситуацію буде непросто, а значить, потрібно всіма силами стримувати емоції, направляти їх в мирне русло.

Астрологи попереджають про те, що нові починання в цей день можуть привести до проблем, а значить, в недільний день не варто починати справ, виконання яких займе більше доби. Бажаного ефекту доб’ються лише ті, хто займеться чимось короткостроковим, що можна виконати за короткий період, поки сил в надлишку.

У день суперповні під забороною і фінансова діяльність. Нерозумний підхід до витрат, передача коштів в борг або позики можуть стати причиною банкрутства або фінансових труднощів в недалекому майбутньому. Астрологи попереджають про те, що передача своїх заощаджень в борг може стати причиною неприємностей через те, що разом з грошима до чужих людей піде і удача.

У день повного Місяця не рекомендується спати з відкритими вікнами. Місячне світло може стати причиною безсоння або нічних паганих сновидінь. Також в цю добу не варто дивитися передачі агресивного змісту, а також фільми жахів. Все це позначається на психічному стані і цілком може стати причиною поганого самопочуття і навіть депресивного стану.

Різка зміна раціону харчування, різноманітні дієти й інші кардинальні зміни в цей день можуть спричинити за собою проблеми зі здоров’ям. В повний місяць 9 лютого не варто перевантажувати свій організм виснажливими навантаженнями, які можуть обернутися занепадом сил.

Читайте також: Жіночий гороскоп з 10 по 16 лютого: тиждень буде багатий на зміни, любовні пригоди і приємні сюрпризи

Недільний день – не час для переїздів і різких змін в житті, особливо якщо вони проходять у владі емоцій. Несподівані рішення в цю добу можуть спричинити за собою різного роду неприємності і перешкоди на шляху до благополучного життя. Всі рішення повинні бути зваженими і продуманими.

Повний Місяць – не час для пліток і скарг. Обговорення особистих проблем може привернути увагу недоброзичливців, які здатні грати на людських слабкостях, а значить, особисте життя потрібно тримати в секреті, а також не варто поширюватися про свої плани, щоб вони не зірвалися через непередбачені обставини або втручання з боку.