9 переваг чоловіка, набагато старшого за дружину

Не поспішайте засуджувати молодих дівчат, що виходять заміж за дорослих чоловіків, які вже чогось домоглися в житті. Справа тут може бути зовсім не в грошах.

Ось 9 переваг набагато старшого чоловіка в порівнянні з його 25-річним конкурентом.

1. Він знає, що йому потрібно

Зрілі чоловіки від самого початку розуміють, чого хочуть від стосунків. Вони моментально розуміють, підходить їм людина чи ні. Вони відкриті для відвертих розмов. З ними молоді дівчата знаходять легкість і впевненість. У порівнянні з вічними метаннями 20-річних хлопців це як ковток свіжого повітря.

2. Він не так часто говорить про політику

І взагалі, всупереч розхожій думці, зрілі чоловіки не такі зануди, як молоді люди у віці 20-30 років.

3. Він матеріально забезпечений

Зрілі чоловіки, як правило, матеріально забезпечені. Навіть якщо вони не багаті, то напевно вміють заробляти гроші. Так що жебрати ваша сім’я точно не буде. Вам не доведеться переживати про те, де взяти гроші на оренду житла.

4. Ви ніколи не почуєте від нього: “Прямо зараз я повинен зосередитися на своїй кар’єрі”.

Зрілий чоловік вміє цінувати відносини і свій вільний час. Він, швидше за все, вже зробив кар’єру і може зосередитися на вас. І ви здивуєтеся, наскільки часто його інтереси і захоплення можуть збігатися з вашими. Хіба це не круто?

5. Якщо ви страждаєте нерішучістю, він буде все вирішувати за вас (і це здорово).

Дорослі люди знають багато чудових місць, де можна поїсти, випити і поспілкуватися. Вони не ходять годинами навкруги перед тим, як прийняти і якесь більш важливе рішення.

6. Ceкс перетвориться на заняття любов’ю

Можете не сумніватися: він постійно триматиме вас за руку і буде знайомити зі своїми друзями. Але ceкс при цьому з ним буде справжнім, непідробним задоволенням. Він буде цілувати вас, дивитися вам в очі, говорити щодня компліменти. Він знає, як торкатися до вас. Він знає, як подарувати вам задоволення. І він дійсно буде переживати не тільки про себе, а й про вас. Для нього ceкс – це чуттєвий досвід, а не пригода.

7. Він цінує глибокі відносини

Зрілий чоловік дійсно вміє насолоджуватися хорошою, глибокою розмовою. Він дотримується всіх ритуалів. Йому дійсно цікаво, як розвивається ваша кар’єра. Йому цікаво слухати про ваші подорожі та пригоди. І йому не доведеться нагадувати про важливі для ваших відносин дати.

8. Він цінує вашу молодість

Упевнені в собі зрілі чоловіки цінують спілкування з молоддю. Вони оточують себе яскравими людьми середнього віку. Вони розуміють, що молода дружина – це благо, про яке потрібно піклуватися. І вони самі будуть намагатися зберігати молодість у свідомості і тілі якомога довше.

9. Він знає, що таке сім’я

З віком приходить досвід. Це не таємниця. Але зрілий чоловік може відкрити для вас справжній новий світ. Нарешті, він не боїться справжніх, зрілих відносин. Якщо вас напружує, що молодий хлопець ніяк не може визначитися, чи хоче він одружитися чи ні, спробуйте почати зустрічатися з дорослим джентльменом. Навіть якщо ви не допускаєте думки, що він може бути батьком ваших дітей, ці тимчасові відносини стануть тим досвідом, який ви ніколи не забудете.

Автор: Костянтин Шиян

Читайте також: Що не можна робити ввечері: 8 несподіваних заборон від наших предків

Джерело.