fbpx

9 важливих речей, які має зрозуміти чоловік, коли дружина стає мамою

Якщо для матерів народження дитини є довгоочікуване диво і щастя, то майбутніх тат ця подія, а особливо, післяпoлoгoвий період, може ввести в стан ступору. Як впоратися з новою роллю і підтримати дружину в материнстві?

Це зовсім не означає, що чоловіки не люблять своїх дружин і дітей, просто їх «батьківський інстинкт» спить довше материнського. Дорогі тата! Докладної інструкції вам ніхто не дасть, але є 9 речей, які ви повинні запам’ятати раз і назавжди.

Тепер у вашій сім’ї головний – дитина. Ваша жінка більше не буде приділяти вам таку кількість уваги, як раніше. Тепер вона – мама, і весь її вільний час присвячено крихіткі, яка не може поки самостійно їсти і ходити в туалет. А вже супчик ви можете розігріти собі і самі.

Вашу дружину переслідує постійний стpaх. Стpaх втратити дитину. Стpaх зробити щось не так. Стpaх не виявитися хорошою мамою. Стpaх не виправдати довіру своєї мами і сусідки, яка намагається вселити їй, що вона все робить неправильно. Ви бачите, скільки фoбiй? Підтримайте її в цей складний момент. Нехай вона не буде одержима ще й стpaхом втратити чоловіка.

Жінка не відчуває себе красивою. 95% жінок після пoлoгів набирають у вазі. Скинути – досить складний і трудомісткий процес. У неї немає часу зараз фарбуватися і надягати шикарні сукні. Вона відчуває себе не просто некрасивою, але і нікому не потрібною. А про післяпoлoгoву депресію ви чули? Запевняємо вас, це не жарти. Будь ласка, підтримайте її і переконайте в тому, що вона як і раніше найкрасивіша жінка на світі.

Її зараз не цікавлять наряди і звичні захоплення. Навіть якщо невгамовна бабуся посидить день з дитиною, молода мати навряд чи полине зі своїм чоловіком на дискотеку. А якщо така шалена думка у неї і виникне, вона весь вечір буде турбуватися про те, як же там малюк вдома без неї. Просто зрозумійте і підтримайте свою жінку в цей нелегкий період.

Ви можете стати цапом-відбувайлом. Зрозумійте, злитися на дитину мати поки не може. Так, він маленький і багато кричить. Не дає спати ночами. Але як на нього можна за це лаятися? Будьте готові до того, що ви станете «цапом-відбувайлом», і всі камені полетять y вас. Що тут порадити? Якщо ви любите свою дружину, будьте мужнім і стійким. Цей період скоро закінчиться.

Зараз їй потрібен захист. Стати їй опорою і підтримкою. Іноді їй просто потрібно ввечері обійняти вас і притиснутися до міцного чоловічого плеча. А часом потрібні і більш рішучі дії. Наприклад, в суперечці між нею і бабусею дитини потрібно не махнути рукою, а просто іронічно обійняти тещу і сказати: «Мама, та ну ми самі розберемося. Ваша дочка краще за всіх знає, що робити».

Проявляйте турботу. І на словах, і на ділі. Запитуйте у коханої дружини, як вона зараз себе почуває, чи не потрібно сходити в магазин. І будь ласка, дуже просимо вас хоч іноді самостійно гуляти з коляскою по вулиці. Якщо боїтеся, почніть з коротких прогулянок по 15-20 хвилин. Немовля швидше за все буде просто спокійно спати, а вас переповнить почуття гордості за виконану місію. Ну а дружина зможе в цей час приготувати обід або хоч трохи поспати.

Читайте також: “Зізналась коханому, що у нас ніколи не буде дітей. А він все одно одружився зі мною і ми потрапили в пeклo життя”

Дозвольте їй відпочивати. Як би дивно не звучало, їй зараз потрібен дозвіл на відпочинок. Вона прагне бути ідеальною в усьому. І будинок ідеально прибрати, і з дитиною займатися, і чоловікові догодити. В такому темпі вона просто скоро впаде з ніг. Умовте. Ні – змусьте її відпочити!

Дружина любить вас. Ви стали для неї ще ближче, адже тепер ви не тільки її чоловік, але і батько дитини. Без вас на світі не було б і малюка. Вона нескінченно любить вас, просто зараз не може цього адекватно показати. Тому говоріть їй про це самі. І як можна частіше.

Джерело.

You cannot copy content of this page