9 січня багато будуть відчувати втому, а 23 – Всесвіт підкине проблем: 5 найнебезпечніших днів у січні 2022 року

Експерти в галузі біоенергетики та астрології розповіли про найнебезпечніші дні першого місяця 2022 року. Щоб січень був вам вдалим, намагайтеся дотримуватися рекомендацій експертів.

У небезпечні дні можливий дуже потужний відтік енергії.

9 січня – з’єднання Сонця та Венери

9 числа Сонце та Венера опиняться у поєднанні одне з одним. Цей аспект дуже напружений, особливо якщо в ньому беруть участь найближчі до нас нічні покровителі. У другу неділю 2022 року очікуйте різкого відпливу сил та енергії. Багато людей з самого ранку почуватимуться втомленими. Продуктивність суттєво знизиться, але тим, у кого цей день є вихідним, вдасться обійти стороною проблеми, адже можна буде просто розслабитись та відпочити.

14 січня – початок ретроградного руху Меркурія

14 числа Меркурій почне рухатись у зворотному напрямку. Цей день буде дуже неприємним, оскільки багато хто з нас почне пручатися сумнівам. Люди почнуть запитувати себе, чи правильно вони обрали свій шлях. Можлива також поява спотвореної та брехливої ​​інформації. Перевіряйте все, що вам кажуть оточуючі. Не вірте нікому на слово.

16 січня – з’єднання Сонця та Плутона

Друге з’єднання Сонця цього місяця відбудеться з Плутоном. Цього дня буде дуже високий рівень емоційної напруги. Багатьом людям здасться, що весь світ налаштований проти них, тому вони почнуть виявляти негатив, будуть піднесеними, недовірливими. Цього дня можуть прокинутися ваші старі комплекси та страхи. Займайтеся улюбленими справами, щоб не перегорати.

23 січня – з’єднання Сонця та Меркурія

Сонце та Меркурій у поєднанні одне з одним дають нам безліч проблем. Здебільшого вони стосуються ділової та фінансової сфер. Цього дня варто бути обережнішим усім, хто займається торгівлею, бізнесом. Люди будуть дуже емоційними, не готовими до співпраці. Ймовірність виникнення проблем на роботі є максимальною. Вихід із ситуації криється насамперед у самостійності та вмінні швидко реагувати на зміни.

26 січня – день переходу Меркурія в Знак Козерога

26 числа Меркурій повернеться до Козерога. У цей день і в наступні кілька тижнів люди можуть бути жадібними і не готовими до поступок. Чекати на добрі вчинки від них точно не варто. Натомість краще почати покладатися на себе. 26 січня астрологи радять остерігатися шахраїв і не робити дорогих покупок.