fbpx

9 слів-паразитів: звички, які розкажуть про нас багато цікавого

Ви спілкуєтеся з людиною, але ніяк не можете розкусити, що він із себе представляє? Пропонуємо вам гарненько прислухатися до його мови.

Слова-паразити, які є практично у кожного з нас, допоможуть зрозуміти його натуру.

1. «До речі» – це слово вживають люди, яким не вистачає уваги. Вони часто відчувають незручність і невпевненість в новій компанії тому й прикривають своє збентеження словом «до речі». Навіть у тому випадку, якщо це взагалі не до речі.

2. «Коротше» – показник квапливості, нервозності і агресії. Найчастіше цим словом користуються запальні люди. Можна зустріти також часте вживання цього слова у людей балакучих, які не вміють справлятися з цією своєю якістю.

3. «Це саме» – говорять ті люди, яким лінь виконувати свою роботу і свої домашні обов’язки. Вони можуть бути ненадійними та імпульсивними, так що на них не можна занадто сильно покладатися. А ще подібні особи спритно уникають покарань, вчасно звалюючи свою провину на найближчих відповідних для цього жертв.

4. «Взагалі-то» – ще одне слово зі щоденного лексикону невпевнених у собі людей. Але, на відміну від «до речі», ці особистості володіють унікальним талантом закочувати скандали буквально на рівному місці. Правда, роблять вони так з тієї ж причини – невпевненості в собі.

5. «Насправді» – проскакує в розмовах самовпевнених і егоїстичних людей. Вони довіряють тільки своєму досвіду і своїй думці, а все інше їх просто не цікавить. Як правило, людина-«насправді» важко заводить друзів і зав’язує відносини, тому що вважає себе одного єдиним і неповторним. Інші ж люди – це просто публіка для його виступів.

6. «Типу» і «Значить» люблять повторювати справжні консерватори. Вони проти всього нового і правоту своєї думки завжди можуть довести агресивним ставленням до співрозмовника.

7. «Ніби» – це ознака творчої натури, яка часто проводить час у своєму вигаданому світі. Саме цим словосполученням такі люди неусвідомлено підкреслюють свою відірваність від соціуму і всю відносність кожної події у власному житті.

8. «Просто» часто використовують в розмові ті люди, думка яких не буває самостійною. Вони залежать від свого оточення і бояться взяти на себе хоч якусь відповідальність. А ще вони часто виправдовуються, чим остаточно «опускають» себе в очах знайомих людей.

9. “Правда правда!” Ваш співрозмовник часто вставляє в свою промову цей вислів? Напевно, десь на підсвідомому рівні ви і самі дивуєтеся: ну чому він вважає, що ви йому не вірите, адже він говорить загальновідомі речі! А вся справа в тому, що він напевно часто стикався з недовір’ям і не впевнений, що його благі наміри витлумачать правильно.

Читайте також:Земне життя – живим: вона не знала, що до вічної розлуки усього кілька годин

Джерело.

You cannot copy content of this page