9 жовтня – найнебезпечніший день місяця: як захиститися від неприємностей і чого не можна робити

9 жовтня закінчується триденний небезпечний період. Уже в неділю настане спокійний і розмірений день, а в понеділок нас чекає позбавлення Сатурна від ретроградності.

Чому небезпечний день 9 жовтня

Перша важлива і несприятлива подія – внутрішнє з’єднання Сонця і Меркурія. Маленька планета виявиться перед нашим світилом, так що нас чекає подвійна небезпека.

Друга важлива і негативна подія цього дня – з’єднання Марса і Меркурія. Це означає, що ці дві планети стануть також по один бік від нашої планети. Таким чином, утворюється потрійний аспект – з’єднання Марса, Сонця і Меркурія.

Ще один неприємний факт – всі ці три об’єкти відносяться в тій чи іншій мірі до стихії Вогню. Меркурій в основному випромінює енергію Землі і Повітря, але й Вогонь в ньому присутній. У будь-якому випадку, сили Сонця і Марса вистачить, щоб порушити будь-які плани.

Які сфери життя опиняться під ударом

В першу чергу це сфера здоров’я. Найважливіший об’єкт в цій трійці – Сонце. Воно відповідає за емоції людей, їх настрій. Поганий настрій і надмірний негатив в цей день можуть спровокувати зростання проблем із самопочуттям. Астрологи вважають, що метеочутливим люди відчують нездужання і втрату сил.

Щоб все було в порядку, необхідно заспокоїтися, взяти себе в руки і пам’ятати про те, що події цього дня не дуже сильно відрізняються від звичайних. Вся проблема в нас самих – розлючених, втомлених, скованих. Каталізатором проблем з настроєм і здоров’ям буде Марс, через який 9 числа очікується сплеск негативу.

Друга проблема стосується сфери фінансів. Астрологи рекомендують не робити 9 жовтня двох речей – здійснювати дорогі покупки і вирушати у відрядження. Зрозуміло, ми не завжди можемо робити вибір. Якщо вам терміново доведеться відправитися в поїздку або купити щось дуже дороге, не втрачайте можливості порадитися з близькими людьми, як слід підготуватися.

Любовну сферу перепони теж навряд чи обійдуть стороною. Тут основну несприятливу роль зіграє Меркурій, який відповідає за спілкування і пошуки спільних позицій між людьми. Під впливом Сонця і Марса ця маленька планета стане випромінювати багато негативної енергії.

9 жовтня не виключені перепалки, сварки, конфлікти в родині і на роботі. Люди стануть замкнутими, почнуть робити необдумані вчинки, руйнуючи стосунки і ставлячи в них крапку. У цей день краще побути на самоті. Це допоможе вирішити подібні проблеми, не допустивши їх появи.