6 важливих речей, які потрібно зробити в перший тиждень Нового року

Розібравши подарунки, виспавшись після бурхливої (чи не дуже) ночі і порадівши неробству в перші 2 дні нового року, саме час перейти до виконання невеликих, але важливих кроків.

Які приведуть вас до поліпшення свого життя (раз вже ви вирішили відкласти це до настання нового року).Джерело.

Читайте також: Шановні батьки, хвилину помовчіть і послухайте мене. Ви себе чуєте?

1. Упорядкувати режим дня

Якщо ви звикли прокидатися і засинати в самий різний час доби і не дотримувалися досі ніякого графіку – саме час змінити такий хаотичний підхід. Почавши засинати і прокидатися в один і той же встановлений час, ви вже через тиждень помітите зміни на краще і в настрої, і в самопочутті. Для тих, хто сумнівається приводимо невеликі підказки, завдяки яким ви зрозумієте, що відрегулювати режим дня не так вже і складно.

2. Регулярно складати списки справ і доводити їх до кінця

Планування за списками завдань – від щоденного до щомісячного – найбільш простий і ефективний спосіб не заплутатися у всьому, що ви хотіли б зробити: будь то час на сім’ю і захоплення, або виконання робочих завдань і проектів з жоpсткими часовими рамками.

3. Побувати там, де давно хотіли

Можна і цього року по вихідних валятися перед телевізором або сидіти в кріслі з джойстиком в руках і нескінченно гратися в різні ігри. А можна викроїти 1-2 дніщотижня для поїздки в якесь незнайоме місце або в країну, для в’їзду до якої не потрібна віза. Відпустку ж не витрачайте на Єгипет або Туреччину: краще їдьте в невелику країну, про яку начебто усі знають, але яку можна відкрити для себе заново.

4. Відмовитися від телебачення

Телевізор – універсальний пожирач часу. Реклама ефірних і кабельних каналів, перемішана з передачами сумнівної цінності і якості, низькопробним гумором і старими фільмами, які показують по колу тижнями, – ви правда хочете цим розбавляти своє життя щодня?

5. Знайти собі нове хобі

Якщо навіть раніше ви нічим не захоплювалися, може, в 2018-му варто почати? Захоплення і хобі привносять в життя новизну, додають можливість відкрити в собі нові грані і просто перемкнути увагу і розумову активність. А “зміна праці є відпочинок”, чи не так?

6. Відмовитися від звички засуджувати людей і сперечатися про щось несуттєве

Дайте невелику обіцянку самому собі: ніяких суперечок про релігію, політику, громадський лад, ніякого засудження людей за довжину і колір одягу, зачіски, наявність або відсутність тaтуювань, віру або невіру в певні принципи та ідеї. Почніть бачити світ в його різноманітті – начебто просте, але в той же час комплексне завдання.

Реалізація не досягається за один день, але саме цьому, мабуть, і варто присвятити новий рік, що настає.