– А давай ти будеш працювати, а я вдень з дітьми сидіти, а зарплату твою навпіл, ти то молодше, тобі легше вночі з дитиною а вдень на роботі, а то що ми обидві в декреті сидіти будемо – заявила Наді свекруха

Христина Анатоліївна, свекруха Наді, була заміжня вже третій раз. Вперше Христина вийшла заміж рано, в 18 років, чекаючи уже дитину, і через кілька місяців після народження сина Феді, чоловіка Наді, молодий батько втік назад до мами. Другий шлюб, в якому народилася дочка Іра, тривав майже 9 років. Третій раз Христина вийшла заміж трохи більше чотирьох років тому, спільних дітей не планували, у чоловіка Христини теж двоє дітей від першого шлюбу і вони вирішили що треба спочатку цих дітей на ноги підняти.

Наді і Феді було по 23 роки, коли вони вирішили що хочуть створити сім’ю, робота у обох була, житло дісталося Наді від бабусі і вони по-тихому розписалися, покликавши тільки найближчих. І ось через три місяці після весілля, Надя вийшла з ванни із заповітними двома смужками на тесті та радісно показала їх чоловікові, приховувати новину вони не збиралися, принаймні від найближчих, тому Федя подзвонив мамі і поділився радісною подією.

– Здорово – зраділа Христина – а у мене теж новини, такі ж як і у тебе.

– У сенсі – не зрозумів Федя.

– У сенсі я теж в очікуванні дитини.

– Ааа – не знайшов відразу що відповісти Федя – ну вітаю … мам … ну здорово … ти ж не жартуєш?

– Ні – засміялася Христина – 6-7 тижнів.

Перші місяці все було спокійно, Наді було трохи дивно, що її свекруха теж в очікуванні дива, але з іншого боку чому немає, Христина була ще молода, їй трохи за сорок, але просто це мама її чоловіка і вона в такому цікавому стані, в загальному почуття у Наді були змішані.

А пізніше Христина видала цю геніальну думку, адже немає сенсу обом родинам сидіти без грошей, а так по половині зарплати вже щось, але Надя хотіла дитину не для того щоб відразу її кинути і вийти на роботу, вона хотіла бути мамою, та й мама Наді всіляко відмовляла доньку від цієї ідеї: – Це значить годувати ти не будеш, адже годування треба налагоджувати, а це не у всіх виходить навіть перебуваючи з дитиною 24 години на добу, а якщо зможеш налагодити, то що? З тонометри на роботі носитися будеш, вже тоді відразу легше на суміш садити, ні я не кажу що суміш це прям кінець світу, ти то виросла на ній цілком здорова, але не можна ж навіть не спробувати годувати, і потім, вона буде з дитиною вдень, а по ночах, коли тобі з роботи і перед роботою відіспатися треба буде, ти будеш з дитиною займатися, це добре якщо вона спати ночами буде добре, а якщо ні, а якщо коліки, а зубки, ти взагалі цілодобово відпочивати не будеш.

Ні я не сперечаюсь, що з двома дітьми навіть тільки вдень, теж важко, але у неї там дочка вже велика на підхваті, а у тебе тільки чоловік.

Поки Надя не знає як зробити краще, щоб нікого не образити і самій потім не шкодувати, Христина вже придивляється коляску для двійні, щоб одночасно гуляти і зі своєю дитиною і з онуком.

Фото ілюстративне з вільних джерел