Я мала бізнес, квартиру і гроші, от тільки з чоловіками не клеїлось. І тут познайомилася з Юрієм і все ніби було добре, поки з сином він не зустрівся

У свої неповні п’ятдесяти років я залишилася одна в трикімнатній квартирі. Мій невеличкий бізнес приносив стабільний дохід, я ні в чому не мала потреби, однак, самотність мене обтяжувала: син одружився, жив окремо, у мене з’являвся не часто, хоча дзвонив щодня, і на тому – спасибі.

І ось, нещодавно, з волі випадку, я познайомилася Юрієм, він справив на мене непогане враження: старший за мене на п’ять років, серйозний, має свій бізнес. Живе один в заміському будинку. Словом, не довго думаючи, ми вирішили об’єднати наші долі. Але щось мене насторожувало, я думала і не знаходила причину свого занепокоєння. І тоді я вирішила познайомити свого обранця зі своїм сином.

– Владик мій працює програмістом у великій компанії, може він зможе щось путнє порадити? – думала я. І ось цей день настав. Юрій і мій Владик другу годину розмовляють на теми у яких я не дуже розбираюся. Я намагаюся пригостити їх чимось смачненьким, але вони так захоплені, що страви залишаються майже недоторканими.

Нарешті, Владик встає з-за столу, по очах бачу, що він не дуже задоволений зустріччю. І все ж, він чемно прощається з Юрієм, позначається гарне виховання, і йде вигулювати собаку. Наш Біл давно з нетерпінням очікував його біля дверей. Мій обранець, знаючи що син залишиться у мене, також почав збиратися додому. Я не заперечувала.

Увечері Владик довго сидів за комп’ютером, а потім підійшов до мене і сказав:

– Мамо, я думаю, тобі буде цікава ця інформація. Якщо знадобиться додаткова, «накопаю» ще. Але і цієї, я думаю, досить.

Я переглядала сторінку за сторінкою, і відкривалася сувора правда про бізнесмена Юрія Сімакова: нескінченні суди, борги з аліментів, величезні борги по комуналці, неоплачені штрафи, нескінченні позови з колишньою дружиною. Я відкинула папери, пішла вимила руки, підійшла обняла сина, розуміючи, що він мій Владик, нескінченно близька людина, яка завжди хоче для мене тільки щастя і добра!