fbpx

“А нема у мене мами, тітонько, немає у мене мами”. В школу не піде, сестру бавитиме

Оленка мчала на роботу. Мало того, що зламану машину довелося кинути невідомо де, так ще й каблук ледве-ледве тримався. Підстрибом, стрибками-боком, але мчала. Аж ось натрапила на когось і розтяглася на землі.

Під нею, лежачи на землі, реготав хлопчисько, років десяти. З його посмішки жінка зрозуміла, що збили її спеціально. “Ах, ти … Так я ж мамці твоїй поскаржуся”, – випалила в серцях Олена. На що отримала відповідь: “А нема у мене мами, тітка, немає у мене мами”. Жінка махнула рукою і понеслась далі.

Вона настільки спізнювалася, що часу на ці безглузді розмови зовсім не було. Ой не добре було, якщо вона запізниться. Тим більше в перший робочий день. А ось і школа, в якій їй належить тепер викладати. Вбігши в клас мало не з дзвінком, Олена Вікторівна видихнула – встигла. Тепер їй потрібно було пройтися по списку і познайомитися з учнями.

На прізвище Голубєв всі заворушилися і засміялися. “А він не ходить, взагалі майже, – долинуло до Оленки, – каже” плював я на вашу школу “. Олена, як класний керівник, повинна була розібратися в ситуації. Вона заглянула в особисті дані хлопчаки, знайшла номер, правда чомусь тільки батька, і викликала того в школу.

Читайте також: З новонаpoдженим хворим сином покинув люблячий чоловік. Допомога прийшла неочікувано

В клас увійшов пропахлий бензином кремезний чоловік, років тридцяти п’яти, з грубим низьким голосом і став питати, що сталося. Вчителька пояснила, що негоже хлопчикові пропускати школу, тому як рік закінчити він з такою відвідуваністю нормально не зможе. Просила поговорити з дружиною. На що раптом отримала грубу відповідь: “Нема у Ромки матері, помeрла при пологах дочки. А в школу пацан не ходить, тому як з сестрою Варкою сидить, доки я на роботі. А коли все ясно, то я піду, мене машина чекає, клієнтів треба розвозити “.

Ошелешена Оленка всю ніч розмірковувала над цією ситуацією. Що ж їй зробити, як допомогти цій родині. І надумала – вирушила до них додому і запропонувала Єгору, батькові Ромки, домашнє навчання. Той розкричався, що грошей немає його оплачувати, але Оленка заспокоїла – займатися буде безкоштовно.

А Ромка виявився тим самим, хлопчиськом який збuв її з ніг. І здібним учнем. А його батько – прекрасним чоловіком. Але це вже зовсім інша історія. В якій Єгор, Оленка, Ромка і Варя нарешті знайшли сім’ю. Міцну і люблячу.

Джерело

You cannot copy content of this page