«А ти заслужила, щоб я вставав?» Хіба потрібно заслуговувати, щоб батько дбав про свою рідну дитину?

Я жила з чоловіком 2 роки, у нас є синочок, йому 1 рочок. У нас все не заладилося, відразу після того, як ми почали жити разом.  Спочатку начебто, як і добре було, але потім почалися недомовки, і я йому сказала, що нехай живе своїм життям, але він сказав, що любить, і зробив пропозицію, а я погодилася. Ми з ним дуже часто, розходилися, знову сходилися і так напевно вже 5 разів, а то й більше, але на цей раз я не витримала і сама його вигнала. Сама остання крапля була це те, що він два тижні не працював, а був у відпустці, коли ми з малюком лягали спати, він закривав до нас двері, а сам грав за комп′ютером часом до 5 ранку і потім приходив спати.

Я просто забула, що таке любов і турбота чоловіка до мене і до дитини. Дитинка часом капризна, і я йому якось задала питання, що він за тато, що навіть жоден раз вночі не встав і не допоміг мені, коли він плакав і не запитав, як син. Він мені на це відповів: «А ти заслужила, щоб я вставав?» Хіба потрібно заслуговувати, щоб він дбав про свою рідну дитину? Адже на мені весь будинок, все на мені, а він тільки з роботи додому, поїв і сів телевізор дивитися.

Ось я не витримала і вигнала його до його мамі, і знаєте, він, навіть не роздумуючи, пішов. Тепер приходить відвідувати дитину години на 2 і їде знову до своєї мами. Я навіть не знаю, що й думати і чи варто взагалі повертати його, і чи зміниться він, якщо сам назад попроситися? Він щодня пише смс, запитує про дитину, і я просто відповідаю, що у нього все добре, і потім увечері він бажає дитині солодких снів. Після того, як він пішов, коли приїхав до дитини, запитав у мене, як я справляюся? Я відповіла, що справляюся.

Він уже встиг зареєструватися на сайті знайомств, і начебто, як видно по очах, що йому погано у мами, але сам же шукає нові знайомства, для чого? Для того, щоб відволіктися і забутися, або для того, що ми йому, і правда, не потрібні? Хоча я його перша любов і він мене дуже любить, і не думаю, що так легко він мене забуде, але думаю, йому допоможуть в цьому нові знайомства. Як ви думаєте, що мені робити? Чи повернеться він в сім’ю, і якщо захоче назад, приймати його назад? Я навіть і не знаю, навіть він мені одного разу сказав, що люди не змінюються. Що мені робити, допоможіть, будь ласка, порадою. Я ось начебто і розумію, що від нього толку немає, але плачу кожен божий день, у будинку так порожньо без нього і самотньо, хоча коли він удома був, навіть не обійме, що не поцілує, а все одно, щось не вистачає.

Ось і зараз я одна і навіть подзвонити нікому, щоб поплакатися. Я сама розумію, що з ним у мене життя не буде, він ніколи не цінував мене і все, що я для нього робила, а бувало, раз в два місяці квіти подарує, і ось вся його увага. Як мені забути все це і почати нове життя, або ж повернути колишнє? Я, правда, не знаю, як бути, і як жити далі. Хитаючи дитини на руках, думаю про це і боюся, що коли малюк виросте, то звинуватить мене в тому, що тато не з нами.

Фото pixabay.com