fbpx

А ви знали, що на наше фінансове становище можуть впливати чужі гороскопи

Астрологія – це така сфера, де все взаємопов’язане. Люди, які займаються астрологією, ще з давніх-давен помітили, що, наприклад, планета, що проходить по небу, робить певний кут по відношенню до планет індивідуального гороскопа. Це впливає на людину – власника того чи іншого гороскопа.

Якщо небесне тіло належить до «добрих», а аспект – сприятливим, це приносить позитивні події у певний напрямок життя. У той же час, напружений вплив здатний створити труднощі та перешкоди. Причому такий вплив є тимчасовим. У міру поступу зовнішньої планети вплив слабшає і потім закінчується. Наприклад, якщо йшлося про фінансову сферу, то у людини буде вдалий час у грошовому плані, або настане непростий період.

Коли людина вступає у взаємодію Космосу з кимось, то стикаються і гороскопи людей. Якщо це близькі люди, вплив буде тривалим і серйозним. Якщо контакти не такі важливі, то вони впливатимуть меншою мірою. Потрібно пам’ятати, що чим більше людина проводить час із будь-ким, тим більше впливу вона надаватиме на гороскоп і обставини.

З планетами пов’язані певні напрямки життя. Так, за гроші відповідають Юпітер, Венера. Якщо цікаві гроші, слід розглядати дані елементи. Причому яка саме планета робить «аспект», має значення. Якщо це Сатурн, то інша людина здатна краще контролювати витрати, Марс – стимулює до заробітків, Венера, або Юпітер – сама присутність може посилити успіх у фінансах.

Але, навіть у разі гармонійних аспектів, подібна дія здатна принести більше прагнення до витрат на задоволення, порожніх витрат, марнотратства. Спілкування з такою людиною добре позначатиметься на фінансовому становищі. Чим частіше спілкування відбуватиметься, тим потужнішим буде результат. Якщо цікава удача у фінансовій сфері, необхідно переглянути гороскопи знайомих та друзів, щоб подивитися, які аспекти їх дані роблять до гороскопу. З тими, хто має позитивний вплив, спробуйте поспілкуватися якомога більше.

Якщо ж всі дії для досягнення фінансового успіху виконуються, а покращити матеріальне становище не вдається, слід перевірити оточення. Можливо, поряд є багато людей, які негативно впливають. Краще припинити з ними контакти або скоротити відносини. Можна так зробити на якийсь час, щоби оцінити результат.

Якщо справа стосується близьких людей, то подружжя, батьки не завжди позитивно впливають. У такій ситуації не варто уникати спілкування. Найкраще пошукати друзів, з якими буде багато позитивних зв’язків. Так можна компенсувати негативний вплив. Однак у деяких випадках варто подумати про близьких. Наприклад, якщо дорослий чоловік проживає з матір’ю, і вона має напружені аспекти до фінансових складових його гороскопа, і він не досяг бажаних результатів у фінансах, то це явний сигнал для того, щоб спробувати пожити окремо.

Слід знати, що кожна людина має як негативні, і позитивні впливу різні сфери. Спілкування з кимось принесе менше успіху в грошах, але допоможе швидше влаштувати особисте життя. Тут розглянуто лише одна сфера, але у кожному разі необхідно дивитися повну картину. Щоб побачити всі впливу, зазвичай робиться гороскоп сумісності. Так можна провести оцінку, як впливає на життя у різних сферах певна людина.

You cannot copy content of this page