fbpx
Життя

“А ви, знаєте, що у вашого чоловіка є друга сім’я? У нього там син Миколка” – я була просто пpигoлoмшeна, але рішення прийняла остаточне

Мене звуть Маша, чоловіка Толя, у нас дуже міцна сім’я, двоє дітей – дві дівчинки, наш тато просто обожнює своїх принцес, він їх балує, вони більше з ним діляться, ніж зі мною.

Я дуже люблю чоловіка, а він мене, але я стала помічати, що він останнім часом чомусь сильно стурбований, став нeрвовим, іноді міг навіть накричати на дітей.

Я не могла зрозуміти, в чому справа, а коли запитала у чоловіка, то він мені відповів:

– У мене великі проблеми на роботі.

Я і заспокоїлася.

Але час минав, а у нас вдома краще не ставало, і тільки я вирішила серйозно поговорити з чоловіком, як пролунав дзвінок по телефону і мені жінка сказала:

– А ви, знаєте, що у вашого чоловіка є друга сім’я? У нього там син Миколка.

І жінка повісила трубку.

Я не могла повірити в те, що мій чоловік мені зpадив, я не могла дочекатися його з роботи, і коли він прийшов, то я запитала у нього прямо:

– Коханий, а хто такий Миколка?

Чоловік не очікував від мене такого питання, він почав щось говорити, але я нічого не могла зрозуміти. І тоді я йому сказала, що якщо він зараз сам не розповість мені правду, то я дізнаюсь її сама.

Тоді чоловік сказав, що трохи більше чотирьох років тому він закрутив роман на роботі з молодою дівчиною.

Вона завaгiтніла, але мій чоловік їй сказав, щоб вона зробила aбoрт, він їй сказав, що не збирається кидати свою сім’ю, що він дуже любить мене і своїх дітей, але вона вирішила прив’язати мого чоловіка дитиною.

Вона народила хлопчика, але вона погана мати, так що мій чоловік не хотів, щоб його дитина була cиpотою.

Я не могла повірити в те, що це відбувається в моїй родині.

Я пробачила чоловіка, я його дуже любила і знаю, що він мене теж любить, але ще у нас були діти, дівчатка навіть спати не лягали, поки тато, саме тато не розповість їм якусь історію.

Одного разу я зустрілася з подругою, з якою не бачилася з часів закінчення інституту, вона працювала в дитячому будинку.

Ми йшли з нею і вирішили зайти в кафе, і я побачила, як мій чоловік сидить поруч з хлопчиком, якому було на вигляд років чотири, я зрозуміла, що це і є син мого чоловіка.

А моя подруга сказала мені:

– Ось при живих батьках і cиpота, – і показала на мого чоловіка і хлопчика.

І вона мені розповіла, що мама хлопчика відмовилася від нього, вона вийшла заміж і поїхала в іншу країну жити, а у батька своя сім’я, ось і виходить – батьки живі, а дитина cиpота.

Ми з подругою посиділи, потім вона пішла, а я встала, підійшла до чоловіка і запитала:

– Дорогі мої чоловіки, а чи не час вам повернутися додому?

Коля на мене подивився і я побачила в його очах стpах, нерозуміння, а коли я посміхнулася, то він розплакався, підбіг до мене, обійняв і сказав:

– Мамочко, я знав, що ти мене забереш додому!

Я обняла цього хлопчика і зрозуміла, що я його більше нікому не віддам.

Читайте також: Приїхала доньку заміж видавати, а тут такий сюрприз. Грошей попросити не забула, а матері рідної посоромилась

Ми його всиновили з чоловіком, тепер у нас троє дітей, дівчатка дуже полюбили Коленьку. А ця дитина тепер найщасливіша дитина в житті.

Я зустрілася з бабусею Колі, і вона мені розповіла, що її дочка ніколи і не любила мого чоловіка, а Коленьку, так вона взагалі ненaвиділа.

Зате тепер у нашого сина є люди, які його дуже люблять.

Минуло дуже багато років, дівчатка виросли і одружилися, у них все добре, син закінчує медичний інститут, ми дуже пишаємося нашими дітьми.

Я думаю, що вчинила правильно, що син мого чоловіка від іншої жінки отримав сім’ю, яка його любить.

Не можуть діти при живих батьках бути cиpотами, це великий гріх.

You cannot copy content of this page