fbpx

– А знаєш, синку, я передумала вам квартиру віддавати. Подякуй своїй дружині, яка вчасно нагадала мені про моє місце

Вєрка з Костиком одружились три роки тому, ще тоді молода дружина заявили, що жити з батьками вони і дня не будуть. Молодята знайшли квартиру в оренду, живуть небагато, але на свої гроші і ні у кого не просять допомоги.

Але матуся засумувала за сином, і почалися нескінченні дзвінки і візити.

– Синку, ти їв? Знаю я, що ти їв. Після роботи заїхав би до мене, я б з собою зібрала. – Синку, я вам тут речі зібрала, мені не потрібні, а вам знадобляться. Навіщо нове в чужу квартиру купувати? Ну і всякі такі інші пропозиції турботливої матусі. Це, звичайно, дратувало Віру, але на відкритий конфлікт вона не йшла.

Через якийсь час у пари народилася первісток. Малюк був складним, у Віри були ускладнення після і свекруха практично переїхала до них. Можливо, комусь це здасться допомогою, але молоді зітхнули, коли мама, нарешті, з’їхала геть. І ось несподівана звістка – Віра знову чекає дитину.

Порадившись, чоловік з дружиною вирішили, що ще одну дитину вони не потягнуть, але в справу втрутилася любляча мама. – Та ви що? Звичайно, потрібно народжувати. Я віддам вам бабусину квартиру. Мешканцям скажу, щоб підшукували варіанти. Зробите ремонт і живіть. Без оплати квартири вам цілком вистачить грошей на все.

Подружжя подумали і погодилися. Чекали другого малюка і почали думати про ремонт. Але сталася одна неприємна пригода. На святкуванні Дня народження свекрухи Віри стало погано. Вона збиралася додому. Природно, чоловік став збирати дитину, одягатися. Свекруха відвела його в бік, щоб поговорити: – Відвезеш її додому і повертайся, мені перед гостями незручно. Що це таке, рідний син поїхав з ювілею матері?

Віра розлютилася. Сказала, що вони самі розберуться, хто і куди поїде, що свекруха вже переходить межі і вийшла грюкнувши дверима. Через деякий час Костя подзвонив матері, щоб запитати, чи може вона дати йому ключі від бабусиної квартири, щоб він приніс туди матеріали для ремонту. На що любляча мама відповіла: – А знаєш, синку, я передумала. Скажи спасибі своїй дружині, яка вчасно нагадала мені про моє місце.

Читайте також: Не забув колишній чоловік про день народження дитини. По-секрету шепнув, що велосипед купить, щоб я інший подарунок вибрала. І ось свято, привіз подарунок, дитина радісно розпаковує і тут сльози, такого розпачу у сина ще не було

Костя намагався заперечити: – Але, мамо, ми вже домовилися з господарем квартири, що з’їдемо. Приходили інші люди житло дивитися. Ми матеріали купили. І врешті-решт, ти обіцяла!

– Передумала. Самі, синку, самі. І мама поклала трубку. Ось, така невигадлива історія.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

You cannot copy content of this page