Аби захиститися від чужого негативу і заздрості, просто дотримуйтеся одного з цих правил

Кожен з нас повинен знати, як захищатися від негативу інших людей, адже ми щодня з ним стикаємося – на роботі, відпочинку і навіть в колі сім’ї. Ознайомтеся з цією статтею, і ви зможете повністю захистити себе від негативної енергетики і заздрості.

Кілька нехитрих прийомів

Щоб знати, як захищатися від чужого негативу і заздрості, просто дотримуйтеся одного з цих правил:

Під час розмови з недоброзичливцем схрестіть руки і ноги. Такий прийом закриває ваше біополе від поганої енергетики. До речі, багато людей роблять такі жести інстинктивно.

Читайте також: За добру справу відповіли звинуваченнями в крадіжці. Вибачень я так і не почула

Другий спосіб дієвого захисту від оточуючих негативних особистостей підійде людям з хорошою фантазією. При спілкуванні з ними уявіть, що вас по всьому периметру оточують дзеркала, і вони відображають вашому співрозмовнику весь негатив. Також можна уявити, що ви поміщені в дзеркальну колбу.

Використання уявного хреста діє не тільки, як спосіб захисту від негативу і заздрості, але і змушує вашого співрозмовника відчувати себе незатишно і спішно покинути розмову. Уявіть, що навколо вас розташовані три великих хреста, і вони поступово зливаються в один. Уявіть, хрест починає рухатися у напрямку до співрозмовника.

Прочитавши дані поради,  ви знаєте, як захиститися від негативу і заздрості.

Джерело