fbpx
Новини,  Поради

Аді Роговцевій – 81: “Свою першу головну роль я отримала обманом”

Сьогодні день народження відомої української актриси – Аді Роговцевій виповнився 81 рік.

Я часто думала: треба якось прийти до написання мемуарів. І, врешті-решт, мене на це штовхнула смepть мого чоловіка.

Моя донька – це інтелект нашої сім’ї. Саме вона мені сказала: «Мамо, сідай і пиши вашу з татом історію кохання». Після написання книги мені стало легше. Тоді я звільнилася від гopя.

Книга «Мій Костя» включає наші з чоловіком листи з далеких 60-х років. Вони довго лежали забуті в сільському сараї, а моя донька Катя знайшла їх і врятувала. Тепер це своєрідний документ часу.

Пишіть історію своєї родини, своїх батьків, бабусь і дідусів. Це дозволить вам зробити найголовніше – вислухати їх. У цьому і є вся цінність сімейних стосунків.

Я часто їжджу на фpoнт і хочу сказати: поки ти не обійняв того солдата, не заглянув йому в очі та не почув, як він, захлинаючись, розповідає про свої мрії, – ти нічого не знаєш про вiйну.

У мене багато різних нагород, якими я пишаюся, проте довіра солдатів на фронті для мене залишається справжньою і найціннішою нагородою.

Думки, легенди та історії від ваших батьків – це найкраще, що вони можуть вам залишити замість будинків, золота і спадщини.

Свою першу головну роль я отримала обманом. Режисер Лесь Швачко, коли в мене довго не виходила сцена, де я повинна була гірко ридати, сказав мені: «Адо, йди додому. У тебе нічого не виходить, і в нас є інша актриса. І, до речі, тебе відрахували з інституту». Як же я тоді заплакала! А в цей час вони включили камери і зняли цю сцену.

Егоїзм – це не найгірша якість людини. Ця риса допомагає вистояти і зберегти себе в будь-якій ситуації.

Я вже близько 10 років працюю зі своєю донькою. Вона режисер. У Каті немає поблажливості до мене. Вона постійно тримає мене в творчому тонусі.

Джерело.

You cannot copy content of this page