fbpx

– Аферистка, шахрайка, розпусниця! – кричала невгамовно потенційна свекруха, а потім заявила, що не буде прописувати дівчину в свою квартиру, що не дасть благословення і онука чи онучку ніколи не прийме, тому як не зрозуміло ще чия та дитина

Марина кинула роботу і поїхала з коханим, залишивши маму з бабусею в рідному місті. Вона так кохала свого Діму, вірила в те, що тільки з ним вона буде щаслива. На той момент їй було 27, нареченому 29. Нормальний вік для того щоб створити сім’ю.

Жили нормально, легко влаштувалися на роботу на новому місці. З мамою Діми Марина ніби як не конфліктувала, але й любові особливої ​​не було. Жінка не чіпала Марину, Марина не зачіпала маму Діми навіть коли та намагалася зробити їй боляче. На ділі, їй не подобалася дівчина у якої нічого не було, дівчину з грошима вона хотіла бачити поруч зі своїм єдиним сином і все шукала відповідну партію.

Випадкова вагітність, Марина з радістю повідомляє про неї Дімі. Той ніби як не проти, поки не влазить його мама.

– Аферистка, шахрайка, розпусниця! – кричала невгамовно.

Жінка заявила, що не буде прописувати її в свою квартиру, що не дасть благословення і онука чи онучку ніколи не прийме, тому як не зрозуміло ще чия та дитина. Марина не витримала і висловила жінці все що про неї думала. Скандал, сльози, дівчина їде до мами – ніхто її навіть не намагається зупинити.

Вдома сльози, токсикоз і народження здорової дівчинки. Марина на початку хотіла зробити текст на батьківство, а потім плюнула. Витрачати на нього купу грошей, потім подавати на аліменти – так цей виродок на старості може і на дочку її подати також. Вирішила сама піднімати, благо мама і бабуся допомагали добре.

Через 5 років в автобусі, Марина з донькою зустріла ту саму майже свекруху, яка їхала теж з маленькою дівчинкою років 4-х. Та навіть не привіталася, все намагалася розгледіти дитину, але Марина не дала розвернувши до себе. Пізніше вона дізналася, що Діма одружився мало не відразу після її від’їзду. Ще раз став батьком і знову народилася дівчинка. Дружина забезпечена дама трохи старша за нього, має кілька салонів у місті, їздить на дорогій іномарці.

Діма у неї ніби як водій, який виконує дрібні доручення. Марина не впізнала його дивлячись на фотографію розміщену в соцмережі: товстий, набряклий і явно добре випиває, з величезним пузом. Як добре все ж, що все ось так вийшло …

Марина трохи пізніше зустріла гарного хлопця. Цього року її дочка, точніше вже за документами їх спільна дочка, пішла в перший клас. До квітня очікують в люблячій сім’ї появи синочка.

You cannot copy content of this page