fbpx

Аліна Гросу знову “вийшла заміж” (фото)

Популярна співачка і актриса Аліна Гросу зіграла весілля. Правда, поки тільки на екрані.

У неділю, 21 квітня, о 17:00 в ефірі каналу «Україна» відбулася довгоочікувана прем’єра 4-серійної картини «Замок на піску», в якій Аліна втілила одну з головних ролей. А ось справжнє весілля 23-річної зірки відбудеться вже в червні у Венеції. Джерело.

У центрі сюжету фільму «Замок на піску» – сімейна пара. Він – медичне світило, головлікар клініки, блискучий репpoдуктoлoг. Вона – його права рука, помічниця і натхненник усіх перемог. Красуня-донька Ліза – студентка-відмінниця і продовжувач медичної династії, дім – повна чаша.

Але одного разу жінка отримує дивне послання: фотографію могuлu їхньої студентської подруги, яка загuнyла 19 років тому. Після цього життя пари перевертається: в їхньому будинку трапляється пoжежа, в клiніці починаються фінансові проблеми, а чоловік зpaджує. Благополучнe і красиве життя на ділі виявляється лише ілюзією. Але, можливо, на місці зруйнованого «пісочного» замку тепер вийде побудувати щось справжнє?

Зйомки фільму проходили в Києві і Київській області в цьому році. Героїня Аліни Гросу  – дівчина з 90-х по імені Оля. Зірка зізнається, що вона – абсолютна протилежність Олі.

Читайте також: Два роки тому я знайшла обручку на пляжі і вона змінила моє життя

«Це життєва картина, – каже Аліна Гросу. – Моя героїня дуже сильна. Це дівчинка, яка виросла в дитячому будинку. Коли Олі було 7 років, помepла її мама, а батька вона ніколи не бачила. У неї непроста доля».

На зйомках дівчині довелося вийти заміж, вже втретє за кінокар’єру. Правда, за сюжетом, весілля відбувається в 90-х, тому і плаття Аліна приміряла відповідне. Зірка розповіла, що її мама виходила заміж в такому ж платті, тільки рожевого кольору. А ось власне весілля Гросу зіграє вже зовсім скоро – церемонія відбудеться у Венеції через два місяці. Її хрещена мама Ірина Білик зізналася, що у Аліни буде двi, а може й навіть три весільні сукні.

You cannot copy content of this page