Два роки тому я знайшла обручку на пляжі і вона змінила моє життя

Два роки тому ми з подружкою відпочивали біля моря. Заздалегідь, ще взимку, забронювали номер в невеликому приватному готельчику — ми там були і попереднім літом, сподобалося. Чистенько, затишно, до моря 300 м, пляж дуже хороший, не переповнений, господиня чудово готує, та й по грошах — краще для студенток і не придумаєш.

Загалом, плавали, загоряли, добре відпочили. І ось, в останній вечір перед від’їздом додому, вийшли до моря — погуляти наостанок, заходом помилуватися. Людей мало і так добре. Подружка полізла ще поплавати, а я собі гуляю вздовж кромки води.

І тут бачу — в піску щось блиснуло. Піднімаю — каблучка золота, з камінчиком, на вигляд дуже дорога. Усередині вигравірувано чоловіче ім’я — Макар.

Мені навіть подих перехопило! Озирнулася на всі боки — ніхто не шукає точно. Дочекалася подружку, показала знахідку, радимося, що робити. Знаємо, що знайдені прикраси краще собі не брати, але не викидати його ж назад в море!

Загалом, вирішили — забираємо з собою, а потім спробуємо якось через інтернет знайти власника.

О шостій ранку сідаємо на потяг. В купе з нами ще одна жінка років 50-ти, дуже приємна, і мужик — він відразу завалився на верхню полицю спати, та й всю дорогу хропів там.

Сюди-туди, всі сонні, ще поспали, потім розговорилися з жінкою — вона теж в тому ж селищі відпочивала — син подарував два тижні курорту.

Все відмінно, тільки трапилася у неї велика неприємність — обручку втратила, яку їй помepлий три роки тому чоловік ще на весілля подарував. І описує точь-в-точь ту каблучку, що я знайшла.

Каже, дуже ціннa вона для неї була, там ще ім’я чоловіка вигравірувано — Макар. А її ім’я — у нього на обручці. Вона тепер вдома в скриньці лежить. Перед смepтю зняв і наказав берегти в знак любові.

Читайте також: Одного разу бос підслухав мою розмову з дружинаю. І тут сталось те, про що я й подумати не міг

Розповідала ця жінка все зі сльозами в очах. Ми з подружкою переглянулися, я мовчки полізла в рюкзак, витягую цю каблучку і кладу на стіл перед розчуленою жінкою. Вона була неймовірно щаслива!

Всю решту дорогу розповідала нам історії з життя з чоловіком, розпитувала, що ми і як. По приїзду обмінялися телефонами, вона запрошувала в гості, пообіцяли зайти.

Через три дні до нас в орендовану квартиру прийшов хлопець — син тієї жінки. Він прийшов подякувати за маму. І вирішив зробити нам з подружкою подарунок. Як ми не відмовлялися, але довелося з ним йти з ним до магазину і обирати подарунки.

А я з Макаром тепер зустрічаюся.