Анастасія прийшла до молодят. Вона вручила їм красиву коробку з величезним бантом і запропонувала залишити всі образи в минулому. І після того, як молоді відкрили коробку, Максима немов підмінили: він в той же день влаштував дружині сварку на порожньому місці і пішов з дому

Антоніна два роки зустрічалася з Максимом. Молоді люди вирішили одружитися. Весілля було скромним, але дуже веселим. І важливо відзначити такий момент: на весілля Антоніна не запросили свою подругу Анастасію, так як всі прекрасно знали, що дівчина сильно заздрить щастю молодих, адже вона давно і безнадійно закохана в Максима.

Раніше дівчата змагалися одна з одною, але Максим зробив свій вибір на користь Антоніни і суперниця образилася. На наступний день Анастасія прийшла до молодят. Вона вручила їм красиву коробку з величезним бантом і запропонувала залишити всі образи в минулому. Через якийсь час чоловік і жінка стали розглядати подарунки і, звичайно, відкрили коробку, подаровану Анастасією. Там був красивий і дуже дорогий набір ножів. І після того, як молоді відкрили коробку, Максима немов підмінили: він в той же день влаштував дружині сварку на порожньому місці і пішов з дому.

Повернувся пізно ввечері. Він вперше за своє життя був як чіп. І починаючи з наступного дня, молодий чоловік став постійно повертатися з роботи пізно і ледь тримаючись на ногах.

Тоді мама порадила Антоніні з’їздити в село до однієї жінки. Місцеві жителі говорили, що вона вміє ворожить і людей наскрізь бачить. Жінка відразу сказала, що вся справа в подарунку від подруги і що від нього потрібно терміново позбутися, а інакше буде біда.

Повернувшись додому, Антоніна закопала подарунок разом з коробкою подалі від будинку. І хочете вірте, хочете – ні, але на наступний день чоловік став таким же, як раніше: з роботи поспішав додому.

З подругою все сталося як і говорила та жінка. Доля їй відплатила.