Анастасія завжди була владною жінкою. Вона не терпіла, коли їй заперечують, особливо якщо це робив власний син. Тому коли Олесь привів додому дівчину з села, вона цього терпіти не стала. Якби ж тоді знала, чим це обернеться для неї самої

Анастасія виховувала сина сама: чоловік її тpaгічно загuнув, коли Олесеві було всього три рочки. З того часу характер жінки лише загартовувався: з чуйної та ніжної вона стала владною та суворою, а син і не пам’ятав її іншою.

Коли Олесеві було 23 роки, він через спільних друзів познайомився з Галею. Хлопець відразу зрозумів, що це – його жінка. Вони почали зустрічатися, і невдовзі Олесь запропонував Галі переїхати до нього. Та Анастасія з першого погляду незлюбила майбутню невістку й зробила все, щоб та це зрозуміла. Джерело

Галя була гарною, доброю, чесною та працелюбною дівчиною, та щоб вона не зробила чи не сказала, Анастасія все висміювала. Одного разу вона навіть заявилася на роботу до дівчини й влаштувала скандал, адже перед цим вона пожалілася своїм колегам, а вони підказали: «Та селючка, напевне, зазіхає на твою квартиру».

Після цього Анастасія поїхала в село до батьків Галини. Там вона теж не втрималася від скандалу на всю околицю. Згодом усі сусіди перешіптувалися: «Галя вирішила «окрутити» міського хлопця заради квадратних метрів». Цього Галина не могла витримати, так її ще ніхто не принижував. Вона покинула Олеся й попрохала, щоб він її ніколи не шукав і з нею більше не спілкувався.

Читайте також: Заплакана Таня бігла до самого вокзалу за своїм Денисом, щось йому пояснювала. Через місяць мала бути заміжньою дівчиною, про це все містечко знало. А тепер від сорому боялася вийти з дому

Анастасія була щаслива. Та чи принесло це щастя її синові? Відповів час. Минуло 10 років, а Олесь так і не одружився. Мати переїхала навіть жити до самотньої сестри, а квартиру залишила йому, та чоловік так і не зміг знайти «свою» жінку й побудувати сім’ю.

Згодом Анастасія зрозуміла: «Надмірною опікою зруйнувала життя власного сина…». Тепер вона просить у Бога за це прощення, адже вважає погане ставлення до Галини та зруйнування їх з Олесем стосунків своїм найбільшим гріхом.