fbpx

Анджеліна Джолі і Бред Пітт і досі не можуть поділити дітей. Суд вніс деякі поправки і став на бік актора

Найгучніший шлюборозлучний процес останніх двох – Анджеліни Джолі і Бреда Пітта – ніяк не може підійти до логічного завершення через питання опіки над дітьми. А їх, дітей, у екс-подружжя шестеро: троє рідних і троє прийомних.

Днями суд вніс деякі поправки і став на бік 54-річного актора, дозволивши йому без дозволу Анджеліни спілкуватися зі своїми дітьми по мобільному телефону. Більш того, обмежуючи їх спілкування, 43-річна актриса ризикує втратити первинну опіку над ними.

Офіційний представник актриси в цей же день виступив з офіційною заявою, щоб прояснити ставлення Джолі до події, зокрема, до витоку інформації з залу суду.

Тому що раніше Анджеліна і Бред домовилися, що їх шлюборозлучний процес буде проходити в закритому режимі. «З самого початку Анджеліна була зосереджена на здоров’ї та інтересах дітей, з цієї причини особливо важливо було провести останнє судове засідання в приватному порядку.

Читайте також: Знайшов коханку доки дружина доглядала хвору матір. В розлученні звинуватив “безвідповідальну” дружину

Прикро, що хтось з корисливих міркувань злив у пресу вибіркові частини протоколу засідання, тим самим створивши неправильну картину», – йдеться в офіційному коментарі.

Згодна актриса з рішенням суду або знову буде його оскаржувати – представник не повідомляє, але дуже хочеться вірити, що інтереси дітей для обох учасників шлюборозлучного процесу будуть на першому місці.

Джерело

You cannot copy content of this page