Анна чекає дитину. Вона відмовляється розповідати рідним, що її чоловік може не бути батьком

Анна не відчувала докорів сумління, коли зраджувала чоловікові. Прозріння настало, коли дізналася, що при надії. Тепер вона не знає, як сказати близьким, що батьком може стати хтось інший.

Анна знає свого чоловіка більше 10 років. Вони одружені вже кілька місяців, і хоча їх стосунки не ідеальні, жінка не може уявити розлучення.

Молода заміжня жінка швидко почала шукати враження з іншими партнерами. Коли дізналася. що чекає дитину від одного з них, почала боятися реакції рідних та друзів. Бо вони можуть розповісти правду її чоловікові.

«Я не знала, що це станеться одного разу. Я знаю свого чоловіка більше 10 років, ми одружені кілька місяців. У нас були середні стосунки, близькість теж була так собі. Коли я робила це, я не відчувала докорів сумління, була вражена тим, що хтось обожнює мене і відчувала себе потрібною, але, з іншого боку, я не могла уявити, щоб покинути свого чоловіка», – зізналася вона.

Свою історію дівчина виклала на одному з форумів, тож читачі активно почали радити, що незалежно від наслідків, Анна повинна бути чесною зі своїм чоловіком і говорити йому правду. Вони також були здивовані, що, застрягнувши в нещасливих стосунках, вона таки вирішила вийти заміж.

«Треба говорити правду і треба бути готовим до всього. Цього вимагає людська культура і гідність, а це набагато важливіше за комфорт», «До чого було це весілля? Якщо стосунки ніколи не були хорошими, навіщо було створювати сім’ю?», «Краще розлучитися і знайти хлопця, з яким зав’яжуться хороші стосунки, в яких нічого не буде бракувати, ніж залишитися в шлюбі, в якому відбуваються розбіжності і постійні сварки, які, швидше за все, дитина тільки зіпсує ще більше», – пишуть користувачі мережі.