fbpx

Анна. Значення імені, характер та сумісність

Ім’я Анна означає «благодать», «милість божа».

Свята Анна — юдейська пророчиця, що згадується в Новому Заповіті. Скорочені і пестливі форми імені: Ганнуся, Ганя, Ганночка, Ганька, Аня, Анечка, Анічка, Анюта, Анничка, Аннуся, Анька, Аннета. За матеріалами “Лайт”

На івриті ім’я Анна означає «благодать», «сила», «хоробрість». Воно багато разів зустрічається у Біблії. Анна, дружина святого Йоахима — мати Діви Марії, бабуся Ісуса Христа. Довгі роки свята Анна жила у бездітному шлюбі, та завдяки диву народила дочку. Тому її ім’я означає також «милість Божа».

Анна – схожа характером на пташку, яка безперестанку в`є гніздечко, де б не знаходилася: вдома чи на роботі.

Майбутній чоловік Анни – щасливець: і він, і діти, і внуки стануть предметом її невпинних турбот. Анна акуратна, уважна, жаліслива – на шкоду собі та іншим – це, строго кажучи, жеpтовна натура або яка вважає себе такою.

Справедлива, безкомпромісна. Зазвичай стримана, нервові зриви трапляються рідко. У роботі сумлінно, ретельно і заздалегідь продумує свої плани. Віддана до самозабуття, добра і ласкава. Любить малюків. Справляє враження людини, що володіє таємним знанням.

За вдачею Анна інтроверт. Не піддається чужому впливу і сама діє сприятливо на оточуючих. Має хорошу пам`ять. У неї сильна воля, і вона хоче мати все, і негайно. Вірить тільки в себе. Сильна збудливість врівноважує її незвичайну волю. Легко чинить опір всьому, що частенько заважає їй у житті.

Читайте такожЗначення імені Злата, походження, характеристика, іменини

Анна не слухає чужих порад, наскільки б корисні вони не були. У школі в неї постійно багато проблем: сперечається з вчителями, свариться з однолітками. Її мрія – стати артисткою. Але частіше вона стає медиком, художницею або скульптором. Іноді співачкою.

У неї прекрасний слух. Має надзвичайно розвинену інтуїцію.  Може передчувати події. Її мислення надто аналітичне. Її очі нічого не пропускають. Вроджена миловидність і чарівність дозволяють їй схилити на свою сторону кого завгодно. У виборі друзів і знайомих дуже розбірлива.

Любить тільки те, що їй належить. Це королева, що потребує поваги. Їй здається, що вона має право затверджувати вдачі і звичаї, міняти їх на свій розсуд.

Вміє красиво розповідати про зовсім прості речі і змусити до себе прислухатися співрозмовників. У спілкуванні розбірлива. Приймає гостей, але тільки тих, які їй приємні, інших може виставити за двері.

Схильна починати все з нуля, навіть якщо попередня робота ще не закінчена. Вона зазвичай закладає фундамент якої-небудь справи, а закінчувати надає право іншим, так як втрачає до цієї майже завершеної справи інтерес. Їй необхідні труднощі.

Чоловіки  пізнають чари Анни і не можуть встояти перед нею.  Рано починає вести бурхливе iнтимнe життя. Було б добре, якби вона вибрала собі в чоловіки флегматика. Тільки такий шлюб міцний. До речі, Анна  «колекціонує» шанувальників. Їй  дуже подобається чоловіча увага.

«Зимова» Анна з самого дитинства розумна по-дорослому, розважлива. Справедлива, але трохи жоpcткувата з однолітками. Завжди лідер.

«Осіння» – більш рівна у відношенні з оточуючими. Може стати педагогом, художником-модельєром, фотомоделлю. Ім`я підходить до батькові: Анатоліївна, Григорівна, Михайлівна, В`ячеславівна, Артурівна, Едуардівна, Юхимівна.

«Літня» – сама доброта. Трохи замкнута. Нагадує мадонну.

«Весняна» – романтична, примхлива, закохана в себе. Може працювати референтом, буфетницею, продавцем, музичним працівником, режисером, критиком. Значення імені Анна також добре поєднується з батькові: Артемівна, Богданівна, Тихонівна, Борисівна, Дмитрівна, Леонівна, Святославівна.

Анюта – дитина спокійна, ще не примхлива.  Аня зазвичай старша з дітей, тому рано стає маминої помічницею. Змалку звикнувши, що її слухають, вона назавжди збереже в голосі, з одного боку, материнські нотки, з іншого – владні, командні. Аня артистична, любить представляти себе героїнею прочитаної книги. У неї гарний смак, вона любить все дійсно гарне.

Аня не піддається чужому впливу, діє сама, як вважає за потрібне. Дуже добра, доглядає за цуценятами, кошенятами, приносить у дім птахів, що випали з гнізда.

У школі Аня всерйоз чинить опір всьому, що вважає неправильним, несправедливим. Аня постійно сперечається з вчителями, свариться з однолітками. Але при цьому вчителі знаходять у ній надійну опору, а діти її поважають і визнають лідерство.

Поле діяльності Ганни досить широке. Вона працьовита, повністю віддається роботі, не думаючи про матеріальну сторону справи. Може бути досвідченим інженером, вчителькою, вихователькою, працювати в різних сферах медицини. Анна акуратна, уважна, доброзичлива, часто працює референтом, критиком, режисером. Вона дуже артистична, вміє добре читати зі сцени байки, гумористичні оповідання, бути конферансьє, телеведучою різних програм. У деяких випадках вона буфетниця, продавець, кондуктор.

Анна – натура жеpтoвна. Вона може полюбити чоловіка хвoрого чи питущого, явного нeвдaху або психопата і нести свій хpест протягом всього життя, нітрохи не шкодуючи про таку участь. Віддані дружини, люблячі матері і хороші свекрухи – все це Анни. Турботи про рідних і близьких – завжди її турботи. Навколишні нерідко цим зловживають, Анна це розуміє. Але маючи якусь  внутрішню силу, залишає все як є.

Супутника життя Анна вибирає собі сама, і ніхто не зможе переконати її. В любові вона пристрасна і віддає себе всю. Але одночасно може мати чоловіка і коханця, вважаючи, що зберігає вірність того й іншого. Якщо стикається зі зрадою чоловіка, грубістю або хамством, то замикається в собі й терпляче чекає кращих часів. Розлучення для неї – катaстрофа.

Анна вміє добре шити, красиво одягатися, ладити з дітьми. Вона для них не тільки мати, але і товариш, подруга. У сім`ї вона стверджує традиції і звичаї, може і міняти їх на свій розсуд. У виборі знайомих дуже розбірлива, друзів приймає добре.

Шлюб Анни міцний, якщо її чоловік флегматик, врівноважує постійно діяльну, клопітку дружину.

Зодіак – Діва. Планета – Прозерпіна. Колір імені – червоний. Сприятливе дерево – горобина. Заповітна рослина – рожева айстра. Заступник імені Анна – заєць. Камінь-талісман – жіночий рубін. Щасливий день: середа. Щаслива пора року: літо

Сумісність імені Анна

Ім’я Анна добре поєднується з по-батькові Юхимівна, Михайлівна, Анатоліївна, Григорівна, Борисівна, Дмитрівна.

Вдала сумісність імені Анна з такими чоловічими іменами: Володимир, Василь, Борис, Андрій, Костянтин, Захар, Євген, Сергій, Павло, Михайло.

Прикмети на Анни: 22 грудня, на день зачаття святої Анни, вагітним жінкам потрібно постити. Їм забороняється протягом доби прийматися за будь-яку роботу.

You cannot copy content of this page