Антона розбудив телефонний дзвінок. Незнайома жінка повідомила, що він може приїхати до управління опіки і оформивши документи забрати сина. Він намагався все зрозуміти де згрішив, звідки у нього дитина і як усе пояснити дружині

Антон працював в одній фірмі заступником директора з малого будівництва. Їздив по відрядженнях.

П’ять років тому в сусідньому районі будували об’єкт, там він познайомився з Наташкой. Вона була для нього тією, черговою, він в кожній поїздці знаходив собі дівчину згаяти час. Що ще потрібно не одруженому хлопцеві. Ось і вона, сільська дівчина потрапила в його руки. Зустрічалися місяць, потім він поїхав і більше ніколи вони не бачилися, хоча наобіцяв їй золоті гори.

Три роки тому Антон одружився з дочкою господаря фірми Уляною, чи то з любові, чи то з користі, нам не зрозуміти. Але погулювати він перестав, напевно по справжньому покохав.

Дітей хотіли молоді, але не виходило. А тут і лікарі поставили Уляні не втішний діагноз. Антон всіляко підтримував: – Не хвилюйся, і самі проживемо.

Антон розповів Уляні про дзвінок з опіки. Він був в подиві, звідки у нього взявся син. Уляна вислухала його мовчки і, на подив чоловіка, вирушила в дорогу. Антон очікував скандал, як зазвичай реагують на такі ситуації дружини.

Дорога виявилася не довгою. В опіці повідомили, що матір Єгорки Наташку забрала важка хвороба. І зараз його виховує її бабуся. Але роки беруть своє, і Єгоркиній прабабусі стало це не під силу. А в свідоцтві про народження дитини батьком вписаний Антон, так на нього і вийшли.

Документи оформили і попрямували за вказаною адресою. Баба Маша не могла стримати сліз. Біля порога стояла сумка з речами. Єгорка заліз на руки до бабусі, обхопив рученятами за шию і ридаючи кричав: – Не відпускай мене, бабуля.

Антон, тверезо дивлячись на ситуацію, вирішив приїхати наступного разу, коли Єгорка до них звикне. Уляна, вся в сльозах взяла його за руку: – Антоне, Бог дав нам з тобою шанс. Шанс відчути щастя бути батьками. Я не поїду без Єгорки. Я не хочу розлучатися з ним ні на мить. Давай візьмемо до нас бабусю Машу разом з Єгором. І будемо жити великою і щасливою родиною …

Зараз вони живуть всі разом. Бабуся Маша пройшла лікування. Єгорка ходить в школу в перший клас, і з нетерпінням чекає, коли його мама Уляна прийде за ним. І вони разом будуть нести портфель і ділитися враженнями як у кого минув день.

Антон і Уляна найщасливіші батьки. А Єгорка найщасливіший син, у нього є мама, тато і бабуся. А ще через два місяці у нього з’явиться маленька сестричка!

Фото ілюстративне з вільних джерел