Аня зовсім вже було зважилася відповісти «так», але в справу явно втрутилися вищі сили. Вона застудилася. Родичі дивуються, а вона стоїть на своєму – ніякого весілля не буде

Аня з Дімою зустрічалися трохи більше року. Відносини якось відразу склалися хороші, рівні. Діма кілька разів натякав, що непогано було б одружитися, але Аня заміж не поспішала. У неї вже був невдалий досвід сімейного життя і вона не хотіла помилитися ще раз.

Дімка їй, звичайно, подобався – красивий, розумний, почуття гумору відмінне та й чого приховувати – в усьому у них все було просто чудово.

Аня зовсім вже було зважилася відповісти «так», але в справу явно втрутилися вищі сили. Вона застудилася. Попереду було 2 вихідних і Аня вирішила, що відлежиться вдома, поп’є чай чай з лимоном і до понеділка буде, як огірочок.

На жаль лимонів вдома не виявилося. Аня зателефонувала Дімі і поскаржилася на прикрість. Діма співчутливо поохав і порадив коханій в магазин за лимонами не ходити, а замовити доставку. Аня образилася, хоча її краща подруга нічого особливого в даній ситуації не бачить. Аня ж не геть лежача та й доставка в нашому місті працює справно. І продукти привезуть, і ліки.

Однак, Аня на це дивиться по-іншому. «Любов для мене, це в першу чергу турбота. Якби Дімка захворів, я б не тільки лимони, чорта лисого привезла, аби йому легше стало, а йому ліньки було заради мене з дивана піднятися».

Аніна мама її теж не підтримує. Їй майбутній зять подобається – не п’є, не курить, на інших жінок не задивляється, а дочка через дурниці ніс верне.

А ви що про це думаєте? Ситуація і справді виїденого яйця не коштує чи Аня права і Діма сам повинен був до неї приїхати?

Фото ілюстративне з вільних джерел