Апрєль, Огнєвіч, Федишин: Хто ще з зірок прийде на шоу “Голос країни 8” (фото)

28 січня стартував довгоочікуваний 8 сезон шоу “Голос країни”. У цьому сезоні на глядачів чекають справжні відкриття.

Суддями сезону стали популярний співак Сергій Бабкін, незрівнянна і елегантна Тіна Кароль, стильний і сучасний Потап, і унікальна перлина країни Джамала, в чиєму кріслі будуть битися відразу два серця, оскільки співачка в очікуванні первістка.

За старою-доброю традицією, телеведучими стали всіма улюблена пара на сцені і в житті актор Юрій Горбунов та світська мисливиця за ексклюзивом Катя Осадча. Вони будуть допомагати учасникам зібратися з силами і добре виступити на головній сцені країни проекту “Голос країни” 8 сезон.

Нагадаємо, що в новому році нас чекають нові і дуже суворі правила на проекті “Голос країни” 8 сезон. Крім того, що учасники будуть підніматися на сцену на спеціальних ліфтах, якщо під час виконання жоден з членів журі не поверне своє крісло, то учасник повинен покинути сцену без спілкування з журі.

Читайте також: Ірину Федишин жopcтoкo розкритикували за участь в “Голосі країни”

Новий сезон “Голос країни” 8 порадує величезною кількістю зірок, які вирішили спробувати свої сили перед колегами по сцені. Популярні і знамениті люди вийдуть на сцену, але не факт, що до них повернеться хоч одне тренерське крісло. Яке ж тоді буде нашим учасникам?

Відомо, що з популярних артистів підкорювати сцену “Голос країни” 8 сезон будуть: співачка Злата Огнєвіч, учасниця “Танців з зірками” і українська співачка Камалія , олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені, популярна співачка Ірина Федишин, учасник “Танців з зірками” і актор Юрій Ткач , а також Борис Апрель, який тепер виступає під творчим псевдонімом Зіанджа.

 

Джерело.