Аркадій і Аня прожили разом близько п’ятнадцяти років. Стосунки в родині були спокійними. Але в один не дуже прекрасний момент на шляху чоловіка з’явилася Олександра. Вона вразила Аркадія і він закохався, як хлопчисько

– Тоді мені здавалося, що я ніколи не любив до цієї зустрічі. Розумом я продовжував розуміти, що поважаю і ціную Аню, вдячний їй за стільки років шлюбу, але мене тягнуло до Олександри не тільки фізично, а й морально. Хоча кинути сім’ю я готовий не був.

Можливо, все б так і тривало, якби Аня не запідозрила про мої зради, довелося зізнатися.

– Романтика і різноманітність в наших з Анею відносинах давно пропала. Але ми ніколи цього не обговорювали, а тим більше нічого і не робили, щоб якось «освіжити» спільне життя. Олександра … вона … вона вся така інша … яскрава, особлива … І, так, вона каже мені багато компліментів, з нею я відчуваю себе набагато впевненішим в собі, ніж з Анею. Але не подумайте, моя дружина не з крикливих.

Зараз Аркадій і Анна в процесі розлучення. Дружина не змогла пробачити зраду, а чоловік, в принципі, не сильно засмутився. Аркадій вважає, що випадковостей не буває, і якщо вже так сталося, то значить судилося йому бути з Олександрою.

А як же Аня? Аню колишньому чоловікові, дійсно, просто по-людськи шкода.

Фото ілюстративне з вільних джерел