Арсеній працьовитий, товариський і акуратний: значення імені

Походження імені Арсеній. Ім’я Арсеній українське, православне, католицьке, грецьке. Синоніми імені Арсеній. Арсен, Арсенио, Арсень, Арсс, Арсеній, Арсенія, Арзен, Арсентій, Арсеніуш. Коротка форма імені Арсеній. Арсеній, Сеня, Арсюша, Сюша, Ася, Арсеньюшка, Арся, Арса, Арсюта, Арсо, Арсі.

Ім’я Арсеній має грецьке коріння. Це ім’я з’явилося від грецького імені Арсеніос, що походить від «арсен», що означає «зрілий», «мужній». Також трактують як «чоловік», «чоловічий». Від чоловічого імені Арсеній утворено жіноче ім’я — Арсенія.

Читайте також: Жіночі імена-обeреги: 10 нaйсильніших імен для дівчаток

Коротка форма імені Арсеній — Арсен — також стала самостійним ім’ям і вживається незалежно. Ім’я Арсен стало широко вживаним ім’ям серед татар, башкир і вірмен, і серед цих народів набуло значення «сильний, безстрашний», також тотожний переклад грецького значення — «людина» (аналог — «чоловік»). Від чоловічого імені Арсен утворена жіноча форма — Арсена.

У українській мові існує народна форма імені — Арсентій, яка в сучасності практично не зустрічається. Серед християн особливою повагою користується покровитель моряків Арсеній Коневский.

У дитинстві Арсеній поступливий і сором’язливий хлопчик. Він і виростає таким же м’яким і доброзичливим. Він не позбавлений внутрішньої енергії, але вона, як правило, знаходить вихід в уяві і мрійливості. Арсенію подобається спілкуватися, він прагне грати в компанії. У нього завжди багато товаришів, нікого він особливо не виділяє і справжніх друзів у нього зовсім небагато. Арсеній дуже ретельно вибирає собі друзів  Але ось до тварин і рослин проявляє любов і може самовіддано доглядати за ними.

Арсеній — дуже творча людина. Він тонко переживає всі події свого життя і образити його нічого не варто. Не завжди цей чоловік здатний постояти за себе, йому для цього не вистачає рішучості. Арсеній намагається триматися осторонь від бурхливого життя, більшою мірою живе в світі ілюзій.

Завдяки м’якості і душевності чоловік, що носить ім’я Арсеній, ніколи не страждає від нестачі друзів і знайомих. Тільки в колі друзів Арсеній стає життєрадісною людиною. А по життю цей чоловік вважає за краще пускати все на самоплив і не піклується про свій реальний стан. У Арсенія навіть є небезпека занадто зануритися в свої мрії і зовсім відірватися від реального життя.

Але і Арсеній має свої шанси на успіх в житті. Може так статися, що чоловік візьме себе в руки і почне розвивати в собі рішучість і твердість. Придбавши ці якості, він вже зможе постояти за себе і багато чого досягти, не втративши при цьому властивою йому душевності. Арсеній працьовитий, товариський і акуратний. Якщо в ньому батьки заклали прагнення до дії і бажанням перемагати, то його цілеспрямованість, сміливість і рішучість допоможуть йому домагатися задуманого. Але головний ворог Арсенія — це його впертість. Він навіть сам не знає, куди може воно його привести — до перемоги або до поразки.

Арсеній не переносить насмішок над собою. Невдалий жарт — вірний спосіб зіпсувати відносини з цією людиною. Правда, образу він швидко забуває, але в перші хвилини або висловить своє невдоволення в формі суворої відповіді, або на якийсь час замкнеться в собі. Якщо ж подружитися з цією людиною, то можна бути впевненим, що в його особі знайдеш одного з найвірніших друзів.

Арсен не проти прибрехати, щоб домогтися бажаного. Його розважливість і хитрість допомагають йому дертися по кар’єрних сходах, але ось блищати і бути на очах у всіх не в інтересах Арсенія.

У сімейному житті Арсеній не надто уважний чоловік. Він готовий і тут викручуватися і придумувати відмовки, аби не їхати в гості до тещі, не ходити в магазин або ж мити машину, коли йому від цього немає ніякої вигоди. Жінку він шукає невибагливу і довірливу.

ІМЕНИНИ АРСЕНІЯ

Арсеній святкує іменини 1 лютого, 19 лютого, 28 лютого, 13 березня, 15 березня, 12 травня, 21 травня, 25 червня, 15 липня, 25 липня, 13 серпня, 6 вересня, 10 вересня, 12 вересня, 10 листопада, 19 листопада, 3 грудня, 26 грудня.

Автор: Вероніка Шевченко

Джерело.