fbpx
Поради

Астрологи назвали 4 прикмети на багатство та благополучне життя

Кажуть, що для того, щоб по-справжньому бути щасливим, і жити багатим життям, треба завжди позитивно мислити і ніколи не допускати навіть найменших негативних думок. Мабуть, це головна прикмета, яка вже давно довела свою ефективність.

На багатство

1. Ідеальний порядок у житлі – запорука багатого та благополучного життя. І справа тут не тільки у стандартному прибиранні, а в тому, щоб позбавити власний будинок від мотлоху. Усі зіпсовані, що вийшли з ладу, зламані та зношені речі мають бути викинуті без зволікання.

2. Уважність до грошей теж допомагає розбагатіти. І тут мова насамперед про те, щоб не пропустити щасливу купюру. Всі гроші, які потрапляють до вас в руки, повинні бути схильні до уважного огляду. Якщо на одній із купюр ви виявите літери, що збігаються з вашими власними ініціалами, помістіть її в окремий гаманець і ніколи не витрачайте. Відтепер це ваш талісман.

3. У день, коли вам видали заробітну плату або премію, не витрачайте ні копійки. Принесіть додому а наступного дня можете починати витрачати.

4. Купуючи якусь річ, спочатку подумайте, чи залишаться у вашому гаманці хоч якісь гроші. Якщо ви розумієте, що після цієї покупки у вас зовсім нічого не залишиться, краще відмовтеся від придбання. В іншому випадку ви повністю віддасте грошову енергію, а сама придбана річ прослужить дуже мало.

You cannot copy content of this page