fbpx

Астрологи попереджають, що наступні 12 місяців обіцяють бути впливовими, гарно грошовими та непередбачуваними. Сильний девіз символу 2022 року: мета – зусилля – результат – відпочинок. Чого чекати від Чорного водяного тигра

Новий рік – 2022: чого чекати від Чорного водяного тигра

Наступний 2022 стане часом змін, ідеальним періодом, коли можна сміливо щось змінювати в житті, і про це цілком свідчать характеристики символу нового року – Чорного (Блакитного) Водяного Тигра.

Наступаючий 2022-й, згідно зі східним календарем, пройде під егідою Водяного Чорного (Блакитного) Тигра. Але цей хижак, яким би він не був “зарядженим” кольором, завжди голосно заявляє про себе, а рік під його символікою зазвичай видається яскравими, багатими на події.

Цей знак, колір і стихія-супровідник безперечно вважаються символами змін, і водночас Тигр може обіцяти невизначеність. Втім, для багатьох 2022-й стане ідеальним часом поміняти себе та оновити життя.

Астрологи попереджають, що наступні 12 місяців обіцяють бути енергійними, гарно грошовими, супер впливовими та непередбачуваними, тож сидіти без діла і нудьгувати не доведеться.

Не дарма кажуть, що девіз символу 2022 року: мета – зусилля – результат – відпочинок.

А ще важливо знати, що у традиційній китайській астрології Водяний Тигр – найменш безрозсудний серед усіх п’яти типів Тигрів. Ця щедра, розважлива і благородна тварина з потужною енергетикою цінує наполегливих та працьовитих.

Символ року вибрав для себе одразу чотири кольори, які можна використовувати у різних сферах життя.

Синій – підійде для переговорів та підвищення своїх позицій у суспільстві. Жовтий – у момент купівлі нерухомості та за інших фінансових операцій. Зелений – для адаптації до будь-яких нововведень, а біле золото стане справжнім талісманом від невдач.

You cannot copy content of this page