Астрологи розповіли, що не можна облаштовувати під домашній сейф?

Але що не варто облаштовувати під домашній сейф? Дізнайтеся

Скляні вироби

Дуже поганою скарбничкою є усілякі банки зі скла. Вони лежать хаотично і потроху чахнуть, повільно, але впевнено розтрачуючи характерні сили. Це помітно сповільнює фінансові потоки.

Біля виходу

Не можна зберігати гроші близько від входу чи виходу до будинку. Їм ніяк не місце у тумбочках, на полицях чи ящиках біля дверей чи порога. Так власники дають знак, що зовсім не тримаються за фінанси. Перебуваючи в такому незручному положенні, через час вони можуть дати реакцію у відповідь зневаги. Як результат – постійна нестача коштів та їх витрачання, що називається, у нікуди.

Під ліжком

Область під матрацом – не особливо підходить як грошове сховище. У такому сонному місці фінансові надходження, хочеш не хочеш, стануть млявими. Причому розігнати їхню активність буде дуже складно. Саме місце цьому не сприяє.

Книги

Погане рішення – розкладати гроші в домашній бібліотеці між старими книжковими сторінками. Інформація там застійна, що автоматично тягне потоки назад. Та й будь-який злодій, якщо він проникне в житло, одразу ж попрямує до книжкової полиці.