Бабусі не вистачало 5 гривень аби розрахуватися в магазині і моя знайома їй допомогла. А через кілька років вони зустрілися у парку і такого від бабці ніхто не очікував

Ця історія цілком реальна і сталася з моєю знайомою. Вона про те, що добро завжди повертається. Кілька років тому в магазині ця дівчина стояла в черзі за бабусею. Старенькій не вистачало 5-ти гривень, і вона поспішно вивертала кишені, в надії хоч щось знайти. Видно було, що вона нервує і їй дуже незручно.

Моя знайома дуже поспішала, тому просто заплатила за бабусю і забула б цю історію. Ну що ці 5 гривень – є чи ні, великий погоди вони не зроблять. Тільки через ці кілька років вони з бабусею зустрілися в міському парку. Моя знайома гуляла там з новонародженою дитиною у візочку, а бабуся сиділа на лавочці.

Старенька покликала її, вони розговорилися. Виявилося, що бабуся – цікавий співрозмовник, і з нею досить приємно спілкуватися. Так вони стали зустрічатися в парку досить часто. Просто базікали і гуляли. І якось бабуся принесла на зустріч стару книгу. Моя подруга брати не хотіла – вона не любить книг, вважає за краще читати в електронному форматі. Навіть викинути по дорозі додому збиралася, але якось рука не піднялася.

І більше бабуся на зустріч не приходила. Номерами вони не обмінялися, вона знала тільки ім’я бабусі, тому всі спроби її відшукати ні до чого не призвели. Все і забулося. І ось кілька тижнів тому дитина моєї знайомої, яка вже навчилася ходити, витягнула цю стару книгу і розкрила її. А це виявилася зовсім не книга, а щось типу схованки. А в ній – красиве намисто. Ось так старенька віддячила за добру справу.

Намисто віднесли до оцінювача – зараз воно коштує близько 10 тисяч гривень. Не мільйон, звичайно, але теж приємно. Можете не вірити, але так буває!

А ви часто робите добрі справи?

Фото ілюстративне з вільних джерел