fbpx

Бабуся проти: королева Великобританії заборонила внуку одружуватися

Вона категорично заборонила принцу Гаррі брати у дружини Меган Маркл і пообіцяла відлучити його від трону, якщо він не послухається наказу.

В кінці липня закохані повинні були летіти в Африку. За інформацією інсайдерів, наближених до монаршої сім’ї, хлопець хотів освідчитися дівчині під час поїздки. Однак заручини доведеться відкласти на невизначений термін. Єлизавета II не хоче, щоб онук одружувався з акторкою.

Вона вкрай обурена і прямим текстом заборонила Гаррі брати шлюб із зіркою Голлівуду. Інсайдери кажуть, що королева не проти, щоб молоді люди зустрічалися, але ні про яке весілля мова йти не може. Монархи не приймуть в сім’ю Меган, яка не має благородного походження і британського громадянства. До того ж, знаменитість вже була одружена.

Принц Гаррі заперечив бабусі і сказав, що його батько, принц Чарльз, вже схвалив їхній союз, а ще додав, що він теж свого часу одружився на розлученій жінці. Але Єлизавета II не передумала. Вона поставила онукові ультиматум: якщо він одружується без її дозволу, то буде позбавлений права претендувати на трон.

Тепер, щоб побратися з Меган Маркл, спадкоємцю потрібно повністю відмовитися від своїх привілеїв і віддалитися від родини. Як кажуть знайомі принца, після розмови з бабусею він виглядав дуже розгубленим і спустошеним. Але люди з оточення припустили, що Гаррі відмовиться від трону, адже він сам багато разів заявляв, що не хоче ставати королем.

До речі, його брат Вільям і Кейт Міддлтон всіляко підтримують Гаррі. Їм подобається його обраниця.

Читайте також: Вчені вирахували найкращий вік чоловіка для зaчаття дитини

Джерело.

You cannot copy content of this page