Бабуся з дідусем прожили 30 років у шлюбі, і тут дідові вдарив біс в ребро – пішов до іншої. Словами не переказати, як це все пережила бабуся. Тим не менш, вона знайшла в собі сили і мудрість підтримувати приятельські відносини з дідом і адекватно спілкуватися з його новою сім’єю, навіть допомагала їм чимось

Ніколи бабуля не сказала поганого слова про колишнього чоловіка, хоча ми знали, як їй важко, адже вона дуже любила діда. А три роки тому дідусь пішов у світ інший, і всі турботи, пов’язані з поминками на себе взяла, в основному, моя бабуся.

На додаток до цього, все прощальні слова теж вимовляла вона, їй було, що згадати про нього, адже вони жили разом стільки років.

Сьогодні річниця по діду. Бабуся знову буде згадувати його більше, ніж будь-хто інший. І це крім того, що вона і так постійно їздить до нього. Вона постарається не плакати, але врешті-решт все одно розридається.

Він завжди буде її чоловіком, коханим чоловіком – і в радості, і в горі, і навіть зараз. Він зрадив її, але почуття нікуди не поділися. Ось така сила любові. А ви вірите в таки почуття, які не зникають і через роки?

Фото ілюстративне з вільних джерел