– Бабусю, а ви правда відьма? Допоможіть з женихами розібратися. Мої подружки всі давно при чоловіках, а я все вибираю. У них-то все просто – побачила одного підходящого, схопила за руку і в РАЦС. А у мене відразу троє. І всі кличуть заміж

– Бабусю, а ви правда відьма?

– Зараз як трісну по твоїм кучерям сковородою! Кудрі розпрямляться, а очі просвітляться.

– Ой! – дівчина схопилася за голову. – Вибачте.

– Ото ж бо … – Бабуся змінила злий тон на добрий і тільки зараз зміряла прозорливим поглядом дівчину. – Навіщо прийшла?

– Мені сказали, щоб я до вас звернулася. Кажуть, вона відьма, вона все знає. Вибачте за це слово ще раз.

– А ти віриш, що я все знаю?

– Не дуже. Адже відьми … ой … ну, ці … чарівні бабусі … вони тільки в казках бувають.

– А навіщо прийшла, якщо не віриш?

– Мені діватися нікуди. У мене доля вирішується. Якщо зроблю невірний крок … ох … – тут дівчина важко зітхнула, – можу промахнутися.

– На полювання, чи що, зібралася?

– Ні! – спочатку вигукнула дівчина, потім схаменулася, і поправилася: – Ну, майже … Знаєте, життя так влаштоване … Начебто хлопці полюють на нас, а насправді виявляється, це ми полюємо на них.

– Сама додумалася? – здивовано підняла брови бабуся.

– Ага … – скромно відповіла дівчина. – Сама …

– Ну, розумна – Схвалила бабуся. – Значить, собі на умі. Гаразд, досить пустих слів, говори по суті. В чому питання? У нареченому? Любить не любить? Виходити, не виходити?

– Так, – кивнула дівчина. – А ви, виявляється, і правда, все знаєте …

– Чекай, чекай … – Бабуся зробила навколо дівчини коло і захвилювалася. – Чогось ти мені не договорила … У мене з приводу тебе бачення плутаються …

– Так, я не договорила.

– Так кажи! – знову гаркнула бабуся. – Бач, собі на умі! Хоче, щоб я їй допомогла, а сама мовчить!

– Та я не мовчу. В-общєм … у мене … це … не один наречений, а три … Якщо чесно, взагалі-то, у мене їх чотири, але четвертий, це так … несерйозний він … Веселий дурник … Так що про нього не думайте навіть … Не напружуйте свою ауру …

– Чого? – не зрозуміла бабуся.

– Ну, це … чим ви там чаклуєте? Чакрами, чи що?

– Все-все-все … – заткнула її бабуся. – Не вважай себе за велике цабе. Значить, з трьох одного вибрати хочеш? Було значить, у одного старого три сина …

– Вони не брати! – вигукнула дівчина. – Вони один одного не знають. –

Так це я так … Казку згадала … Один був багатий, але тупий. Другий – ні так – ні сяк, а третій бідний, але дуже розумний.

– Ой! Звідки ви все про моїх женихів знаєте?

– А заміж дуже хочеться?

– Не дуже, – знову важко зітхнула дівчина. – Але треба. Мої подружки всі давно при чоловіках, а я все вибираю. У них-то все просто – побачила одного підходящого, схопила за руку і в РАЦС. А у мене відразу троє. І всі кличуть заміж. Ні, кличуть відразу четверо. Але четвертий – так собі. З них добре, але він якийсь не такий … Безперспективний.

– А чого ж ти про нього все згадуєш?

– Не знаю. Він мені, чомусь, частіше за інших згадується. Прямо, нахабно лізе в голову, і все …

– А фотографія його у тебе є?

– Є

– Ну-ка, покажи

– Навіщо? – здивувалася дівчина. – Я про нього у вас не питаю. Я з інших вибираю

– Показуй, ​​кажу! – гримнула бабуся. Дівчина дістала з сумочки телефон, покопалася в ньому і піднесла його до обличчя бабусі.

– Ось … Навіть тут сміється … Ніколи не буває серйозним …

– Так чого ж ти мені брешеш? – сказала бабуся, розглянувши фотографію.

– Я брешу? – здивувалася дівчина. – Я нічого вам не брешу!

– Навіщо ти про нього говориш – безперспективний? У нього ж на лобі написано, що він стане і багатим, і знаменитим, і дружина у нього буде добра красуня. Ну-ка, ну-ка, я тепер на тебе подивлюся. Ти, до речі, йому в дружини підходиш … Але він може знайти і краще.

– Як це краще? – дівчина розгубилася. – І взагалі, навіщо ви про нього говорите? Я про нього у вас не питаю! Ну, що ви, прямо, мене плутаєте. Ви інших женихів подивіться, будь ласка …

– А чого ж у тебе очі-то так спалахнули, коли я про нього говорила? Почервоніла навіть. – Бабуся рукою відвела в бік телефон, який дівчина все намагалася їй показати. – Ти в мене телефоном не тич. Я інших женихів дивитися навіть не буду. І так знаю: багатий брюнет скоро сяде. Ні так ні сяк – який голений – так і буде до старості на своєму мотоциклеті торохтіти. Ну а бідняк, він, звичайно, розбагатіє, випадково, тому й до чарки прикипить. Хочеш маятися – бери будь-кого. Ну а про четвертого більше говорити не стану. Шкода його за тебе віддавати … Але виходу у тебе немає.

– Ні? – здивовано запитала дівчина, хоча очі її вже майже світилися від щастя.

– Усе! – махнула рукою на неї старенька. – Іди звідси! Та не забудь покласти в скарбничку, яка на вході стоїть, грошики. І не які-небудь, а паперові! Інакше, четвертий на тебе навіть дивитися не буде. Дівчина знялась з місця і майже побігла на вихід, на ходу виймаючи зі свого гаманця найбільшу купюру.

Фото ілюстративне з вільних джерел