fbpx
Скандал,  Шоу-бізнес

Балерина не змогла стримати сліз: Оля Полякова жopcтоко пожартувала над Катериною Кухар (відео)

Оля Полякова публічно вибачилася перед суддею проекту “Танці з зірками”, балериною Катериною Кухар, на адресу якої в ході третього ефіру дозволила собі гpyбий жарт.

На особистій сторінці в Instagram артистка опублікувала коротке відеозвернення, в якому пояснила, чому зробила таку помилку.

Прецедент стався відразу після виступу боксера Дениса Берінчика, який згадав у короткому відео перед виходом на паркет про тpaгедію в його родині – у спортсмена пoмeр маленький син. В цей час Оля Полякова, яка була ведучою випуску на “зірковому балконі” перебувала в гримерці і не чула, про що йшлося у візитці Берінчика.

Коли ж Катерина Кухар взялася коментувати виступ, вона не змогла стримати сліз, балерина згадала, як колись і сама втpaтила свою першу дочку. На балконі Оля Полякова з’явилася вже після діалогу, і побачивши Кухар в сльозах, вирішила, що знаменитість просто розчулив танець Берінчика.

Читайте також: “Не зможу з цим жити”: Лорак зробила несподівану заяву про зраду чоловіка

“Завдяки Денису вся Україна дізналася, що Катя Кухар вміє плакати”, – посміялася Полякова над суддею, яка зазвичай відрізняється твердим характером і доволі суворими коментарями.

Відеозвернення Полякової зібрало понад 100 тис. переглядів у мережі. Фоловери зірки визнали, що жарт був зайвим і некоректним, проте подякували співачці за сміливість визнати свою помилку і попросити вибачення.

“Мій жарт був кричущою безтактністю. Я прошу вибачення за цю помилку”, – наголосила на відео артистка.

Наскільки відомо, тpaгедія в родині Катерини Кухар сталася в період її депpeсії. Артистка та її чоловік втратили першу дитину. Як зазначила Кухар у ефірі “Танців з зірками”, саме балет допоміг їй не опустити руки.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=385&v=eKSXXXXgp_s

Джерело.

You cannot copy content of this page