fbpx

Банкір, його коханка, їх таємне листування і дружина-блондинка, яка відхапала половину майна

Легенда була придумана ідеально. Павло з коханкою домовилися, що в листуванні по телефону обговорюватимуть як би питання фінансів та інвестицій. Побачення вони називали «угодою». Її гpyди – «акціями». Те, що нижче – «фірмою», ну і так далі. Що у нього називалося «кредитом» – можете самі здогадатися.

При цьому коханці вигадали ім’я Марк Крутов. Насправді її звали Яна і прізвище було зовсім іншe. Тобто просто у Павла в телефоні був записаний нібито один з його шановних клієнтів, на ім’я Марк Крутов. З яким він вів ділову переписку. Павло був інвестиційним банкіром, допомагав клієнтам добре вкладати гроші.

Листування з лже-Марком виглядала так. Яна писала йому: «Моя фірма чекає найглибшої інвестиції». Павло відповідав: «Марк, я працюю над цим. Мій кредит теж давно готовий до угоди. Пропоную обговорити питання завтра о 19 годині в переговорній кімнаті». Це означало, що завтра він приїде до неї додому. Або він писав їй: «Марк, добрий день! Сподіваюся на швидкий лізинг вашої фірми». Яна відповіла: «Моя фірма вже гаряча від високого курсу нафти, і мої міцні акції теж вас чекають. Давайте призначимо зустріч в суботу в заміському клубі?» Це означало, що він приїде до неї на дачу.

Навіщо Павло і Яна все це придумали? Біда в тому, що Ельвіра, дружина Павла, любила заглядати до нього в телефон і перевіряти: чи немає листування з бабами. Він це знав. Раніше його це зовсім не турбувало. Поки в його житті не з’явилася Яна. Тепер дружину вони віртуозно обманювали.

Нехай Ельвіра нишпорить по телефону, ну побачить переписку з одним клієнтів, якийсь Марк, щось про лізинг і акції, нічого цікавого. Ельвіра не відрізнялася розумом. Але давно знала: інвестиційні банкіри працюють дуже багато, часом до ночі, іноді у вихідні.

Ельвіра – колишня модель, колись дуже красива, повногpyдая – в 90-х секcyaльно крокувала по подіуму і нічним клубам. Вони з Павлом познайомилися на діловій вечері. Павло лише входив в серйозний бізнес, йому було всього 27, але його могутній розум фінансиста тоді відразу всi оцінили. Блондинка Ельвіра була в той час подругою чи бізнесмена, чи то бандита, та й яка різниця. Павло повів її легко і безстрашно. Він їй відразу сподобався: розумний, перспективний і вже при грошах. Бандит тільки здивувався: «Оба-на як!»

Ельвіра ніколи не працювала, вона була типовою дружиною банкіра: сон до 12 дня, басейн, потім масаж, педикюр, легкий обід з подружками, шопінг, спортзал, вихід у світ, модна галерея, чмоки-чмоки. Поруч з непоказним Павлом (синій костюм, втомлений погляд, краватка в смужку) вона виглядала ефектно. Коротше, супутниця життя. Коротше, повна дypа.

І Павла це влаштовувало. У них наpoдилося двоє чарівних дітей, їх відправили вчитися в Англію.

Але тепер Ельвірі було 45, і хоча вона дико старалася, потіла в спортзалі і стoгнала на масажі – фiгyшки. Юність і принадність неможливо повернути. Ніякої силікон, ніякої геній-косметолог зробить життя пружним і яскравим, як двадцять років тому.

І два роки тому Павло зустрів Яну. Їй всього 24, дотепна, начитана, струнка. Червоний диплом економічного факультету МГУ. Веде блог про здорове харчування. Працює в «Сколково». Три рази стрибала з парашутом, збиралася четвертий. Стрімка дівчина нового часу. Без накладних вій і підборів. Але з тим запахом юності, від якого Павло і сам був готовий стрибнути за нею куди завгодно.

Однак і розлучитися з Ельвірою він швидко не міг: вона б тут же відсудила половину майна, його нерухомості і активів. І обговорював з лукавими юристами, як вирішити всі ці питання. Щоб залишити Ельвірі лише двокімнатну квартиру з її вмістом. На це розумниця Яна говорила йому з напівусмішкою, що готова почекати. І потайки стала купувати журнали про весілля і сукні нареченої. Яна знала: сам банкір, його активи, його будинок в Майамі нікуди від неї не подінуться. Нікуди. І з задоволенням грала у всю цю конспірацію.

Писала йому після чергової зустрічі: «Вчорашня угода в клубі вдалася, моя фірма досі відчуває волатильність». Павло відповідав: «А я тепер думаю про вашу міцну біржу. Хочеться знову провести її аналітику».

Ельвіру він намагався бачити якомога рідше. Вона його давно дратувала, а вже на тлі Яни просто дратувала своєю тупістю, своїм ботоксом. Він дуже радів, що Ельвіра сама вигадувала собі якісь заняття, всякі курси-лекції-семінари та інші дурниці нудьгуючої і старіючої жінки. Яні він іноді говорив: «Моя Ельвіра така дурна, що навіть на лекції про манікюр не все зрозуміє».

Одного разу ясним суботнім ранком він збирався до Яни на дачу. Те, що в їх листуванні називалося «складна операція в заміському клубі». Ельвіра в цей момент пихкала на біговій доріжці в дальній кімнаті. Коли Павло вже виходив, вона запитала байдуже: «Знову до вечора?». Він відповів: «Ага. Цілую». Ельвіра виглянула у вітальню: «Краще поцілуй свого Марка Крутова. І його пружні акції». Павло перепитав: «Вибач, що?» Ельвіра усміхнулася: «І охота юному Марку займатися лізингом з таким старим кредитом?»

Павло впустив айфон на мармурову підлогу. І сам тут же сів поруч. Ельвіра знову побігла по доріжці, регочучи: «Не хвилюйся, я вже сама подала на розлучення. Готуйся ділити нерухомість і всі активи. Ти в повній маржі, дорогий!».

Читайте також: “Я ніколи не розповідав дітям про свою роботу, щоб вони не соромилися мене. Люди мене принижували, я не міг собі купити нову сорочку, бо всі гроші витрачав на дітей”

Так. Так. Так. Блондинка Ельвіра останній рік ходила на лекції з економіки та фінансів. Їй просто захотілося розібратися, про що там переписується розумний чоловік з клієнтами. Виявилася неймовірно здібною ученицею. Вона швидко зрозуміла, що Павло і якийсь Марк несуть повну нісенітницю. Розшифрувати все їх листування вже не становило жодних проблем. Ну а з’ясувати, що ніякого бізнесмена Марка Крутова немає серед клієнтів банку – це зовсім дрібниця. Ельвірі теж подобалася ця нова гра – бути нафарбованою дурепою з віями, а насправі – агентом, детективом, шпигуном.

Але і закінчити гру треба було ефектно. Без скандалу. А легко, на бігу.

Джерело.

You cannot copy content of this page