Батько й донька продавали ручки на вулиці щоб вижити. Це фото змінило їхнє життя і ще тисячів людей

Зворушлива фотографія батька-одинака, зроблена випадково на вулицях Бейрута цього літа, в прямому сенсі перевернула життя багатьох людей.

Як з’ясувалося пізніше, людину на знімку звуть Абдул.

Він сирійський біженець, який виховує свою 4-річну доньку Рим і 9-річного сина Абделилаха один. Ось вже 4 роки чоловік перебуває в Лівані і не може знайти собі постійне робоче місце. Абдул Халім аль-Кадір та його маленька донька абсолютно випадково потрапили в об’єктив одного з норвезьких блогерів.

Гиссус Симонарсон, автор цієї фотографії, недовго думаючи розмістив зворушливе фото в Інтернеті, навіть не підозрюючи, до чого це призведе. Спочатку фотограф опублікував кадр, щоб розшукати цього бідного чоловіка.

Читайте також: Плакала вся школа: З цим хлопцем ніхто не хотів йти на випускний через його хвopoбу. А потім підійшла незнайома дівчина і його життя стало світлішим (відео)

Кадр, де Абдул трепетно тримає на плечі заснулу Рим і при цьому намагається продати кулькові ручки, розтопив серця всіх користувачів Мережі. Замість очікуваних 5 000 доларів на рахунок сирійця вже надійшло понад 127 000 доларів США!

На ці гроші Абдул вирішив допомогти таким же бідним, як він сам. На даний момент йому вдалося відкрити пекарню, кебаб-ларьок і навіть власний ресторан, в цих закладах працюють 16 сирійських біженців.

«Це змінило не тільки моє життя, але й життя моїх дітей, а також життя тих сирійців, яким мені вдалося допомогти», — каже із подякою Абдул.

Найбільше пожертв на рахунок батька-одинака перерахували громадяни Великобританії, США, ОАЕ і Саудівської Аравії.