fbpx

Батько привів у дім, на 18 років молодшу, нову дружину, майже ровесницю сина. А та порядки давай наводити, да так, що для пасинка тепер місця в будинку немає

Аліна зустріла Олексія ще в студентські роки, на практиці. Молоденька дівчина вже встигла зануритися в море стосунків, скромницею була. Олексій відразу звернув увагу, але виховання не дозволяло зав’язати роман з дівчиною молодшою за нього на вісімнадцять років. У нього практично такого ж віку син, молодший за неї на років три.

Все ж Аліна домоглася розташування Олексія. Вони стали зустрічатися, а потім вона переїхала до нього. Дівчина все життя прожила в квартирі і невеликий будиночок обтяжував безліччю роботи і незручностей.

Олексій з сином жили в будинку першої дружини. Її давно немає, він сам виховував дитину з семи років. Можливості облагородити, зробити ремонт у чоловіка не було. Просто не було часу цим займатися, та й коштів, щоб довіритися і найняти інших людей. Аліна не змогла довго жити в таких умовах, але дуже любила Олексія. Вона повернулася до батьків в затишну квартиру, а вдома затіяла капітальний ремонт. До цього часу вони вже скромно розписалися.

З ремонтом повністю допомагали батьки Аліни. Олексій частково вносив гроші, віддавав борг новим родичам. Первісток народився здоровенький з третьої спроби. Весь цей час вона продовжувала жити у своїх батьків, а її чоловік у будинку за кілька десятків кілометров. Бачилися тільки по вихідним.

Нарешті ремонт був майже завершений. Повністю переробили дві кімнати, прибудували простору кухню, коридор і ванну кімнату. Не забули зробити перед входом широкий навіс і трохи облагородити ділянку. Через півтора року у подружжя знову народився хлопчик. Вона стала прямолінійно натякати, що в цьому будинку замало місця для двох малюків і старшого сина.

Прийняли рішення відправити старшого сина від першого шлюбу в інше місто на службу за контрактом. Він уже готовий був сам втекти куди завгодно. Не дуже-то приємно жити на дивані в кухні, коли твою кімнату зайняла мачуха, а з другої зробила вітальню з ігровою зоною для братів. Кілька років хлопчина прожив в іншому місті. Там зустрів дівчину і планував одружитися.

Грошей на оренду житла ледь вистачало, тому він все частіше став замислюватися повернутися додому. Але куди? Батько не став далі будувати, як планував. Тому привести в свій же будинок дружину хлопчина не міг. Не ночувати ж їм уже разом на тому самому дивані на кухні.

Дізнавшись про бажання повернутися пасинка, мачуха раптом заявила права на будинок. Хоча, за документами він спочатку належав цьому хлопчині, спадок від рідної матері. Він нікого не проганяв, навіть і слова ніколи поганого не говорив. Вірив, що нова дружина з батьком зроблять прибудову і відділятися або знайдуть інший спосіб, наприклад прилаштувати ще кімнату або тимчасову будівлю на ділянці.

Не раз все обговорювалося, причому самою ж Аліною. Гроші за ремонт батько всі виплатив батькам Аліни, тут теж не підкопатися. Але поки хлопчина живе в орендованому будиночку на околиці міста і збирає на будівництво времянки на своїй же ділянці. Аліна не припиняє вмовляти чоловіка переписати будинок на неї, адже тільки завдяки їй вони тепер живуть в комфорті.

Палка двох кінців. Як же їй пощастило з пасинком, адже він може їй просто вказати на вихід. Якби тільки її серце розтануло і вона зрозуміла, на чиїй території знаходиться

You cannot copy content of this page