fbpx

Батько зустрів нове кохання, яке було трохи старше за мене. Спочатку від дружини він йти не поспішав, його все і так влаштовувало. Але потім, з подачі нової пасії, їх стосунки розкрилися

Мої батьки розлучилися, коли я вже вчилася в університеті. Моя мама не стала терпіти зраду, подала на розлучення.

Розходилися зі скандалами, батько ділив виделки, ложки і навіть телевізор з моєї кімнати перекочував у нове помешкання татка. Мама була повністю розчавлена. То худла, то набирала вагу, постійно плакала. Через 2 роки вона зустріла іншого чоловіка. Мій батько життям колишньої дружини не цікавився, та й моє його не дуже-то турбувало.

Коли у мене народилася дитина, він розповідав про це всім знайомим, а мені навіть повідомлення не написав з привітанням. З онуками він і зараз не бачиться і не спілкується.

Мій батько колись мав непогану посаду, гідну оплату праці. 80% доходу нашої сім’ї становив його заробіток. Мама більше часу приділяла господарству, це, до речі, було його бажання. Батько завжди поводився егоїстично, його примхи підлягали негайному виконанню. На наші бажання він мало зважав.

У нашій сім’ї був будинок, який дістався батькові після розлучення. Уже й не знаю чому, але мама вирішила за нього не боротися. Проживши з дружиною більше десяти років, він потрапив під скорочення. З посади його попросили, а так як спеціалізація була складна, то знайти аналогічну роботу не вийшло. Роль зіграв і вік, йому було вже за 50, дорогу давали молодим. Дохід різко впав.

На тлі цього в родині почалися проблеми. Дружина батька стала ходити на зустрічі з подругами, їхати до своєї мами, показово не готувати. У нашій родині він завжди був королем, добувачем, перший і найкращий шматок йому. І ось він раптом схаменувся. Спочатку згадав, що у нього є дочка і став намагатися налагодити відносини. А потім розшукав в соціальній мережі мою маму. І давай писати, як він все усвідомив, хоче повернутися.

При цьому він як і раніше продовжує жити зі своєю другою дружиною і сподівається, що його пробачать. Тоді то він і розлучиться. А у мами давно вже нове щасливе життя і нікуди повертатися вона і не збиралася навіть.

Фото ілюстративне – shkolazhizni.ru

Позначки:
facebook