fbpx

Батьки почали цього літа будинок будувати! І це при тому, що у них є квартира в місті! Ми тут в боргах сидимо, а вони будинок будують!

– Ні, ну ти тільки уяви! Квартиру нам обіцяли в травні ще здати! Ми вже рік за неї іпотеку платимо, а в’їхати все ніяк не можемо. Весь цей час орендуємо квартиру на додачу до іпотеки, і скільки це ще триватиме, незрозуміло, – поскаржилася сьогодні в роздягальні фітнес-клубу одна дівчина своїй подрузі.

Дівчата збиралися на аеробіку, а я саме переодягалася після тренування. Оскільки вони стояли буквально в метрі від мене і навіть не намагалися розмовляти тихо, то я почула всю їх цікаву розмову. Джерело

– Брат мій теж нещодавно іпотеку взяв, та ще й кредитів понабирав по дрібниці, – продовжила дівчина. – Але найцікавіше, що наші батьки почали цього літа будинок будувати! І це при тому, що у них є квартира в місті! Ми тут в боргах сидимо, а вони будинок будують!

Послухала я її і подумала, як же часто у нас молоді сім’ї тягнуть ковдру на себе, а про батьків не думають взагалі. А деякі ще й примудряються шантажувати батьків, мовляв, не будете нам допомагати, ми вам в старості теж не допоможемо. Правда чим можуть допомогти літнім батькам люди, які самі собі допомогти не в змозі, для мене загадка.

Дорослі люди, які продовжують «тягнути» з літніх батьків, як правило, ніякої підтримки і допомоги в майбутньому їм не надають, тому що їм самим постійно потрібна допомога. Зараз у них іпотека, потім у них машина, потім діти, яких спочатку треба вивчити, а потім одружити. А літні батьки так і залишаються на задвірках життя.

Читайте також: Смepть Миколи підкосила здоров’я Софії. Їй часто памоpoчилося в голові, пересихало в горлі. Тулила до себе синочка і ховала від нього сльози

Так що, на мій погляд, правильно батьки цієї дівчини роблять: вони бачать, як діти «закопують» себе в кредити по вуха, розуміють, що допомоги від дітей, швидше за все, не буде, і допомагають собі самі: будують будинок, щоб років через 5-10 туди переїхати жити, а квартиру в місті здавати. Хоч яка, а влаштована старість. Всяко краще, ніж животіти на одну пенсію.

А ви як думаєте, чи правильно роблять батьки цієї дівчини, чи вони повинні будь-що-будь допомагати своїм дорослим дітям?

You cannot copy content of this page