fbpx

Березосік 11 травня: чого категорично не можна робити в цей день жінкам

На cсьогодні, 11 травня, припадає свято, яке присвячено березі як дивовижному і цілющому дереву. У повір’ях говориться, що не можна проколювати вуха, стригти нігті і волосся.

Вважається, що 11 травня її сік особливо наділений дарами зцілення і володіє найбільшою силою впливати на організм людини.

Здавна березу, як ніяке інше дерево, оспівували у своїх творах творчі люди. Вважається, що найбільш корисні при різних недугах кора, листя, сережки і сік.

За народним повір’ям, кожна берізка, що окремо стоїть – це дyша тpaгічно зaгиблої людини. І в ній струмує не просто сік, а справжня кpoв. Енергія, яку випромінює дерево, ближче усього підходить жіночій натурі. Цей природний зв’язок берези і жінки став основою багатьох епітетів, адже недарма казали: “Струнка, як берізка”.

Вважається, що найсмачніший і корисний сік тече у верхніх гілках, і, якщо зуміти до нього дістатися, можна вилікувати будь-яку хвоpoбу. Але заготовляти такий сік у туманну і похмуру погоду не рекомендується, так як від нього користі буде мало.

Сучасні лікарі радять використовувати сік берези як сечогінний і протизaпaльний засіб.

Читайте також: 11 травня – Максимів день, коли можна вилікуватися від усіх недуг

 

Якщо в цей день якомога щільніше і ситніше пообідати – грядки і ріллі будуть родючі. На Березосік не можна стригти немовлятам і маленьким дітям нігті і волосся. А також проколювати вуха, інакше це загрожує втратою здоров’я і удачі, і може взагалі пошкодити слух.

Джерело.

You cannot copy content of this page