– Безсердечна! – кричав я на всю вулицю, звертаючись до тієї, що ще 10 хвилин тому була для мене найближчою і найріднішою людиною. Я кричав, і не міг зупинитися. Я навіть не помічав, що на мене дивиться пара десятків очей. «Ненавиджу!» – думки металися в голові, а серце готове було вистрибнути

А вона дивилася на мене абсолютно байдуже, як і її подруги. Вони стояли і розмовляли «про своє», як ніби не помічаючи мого стану.

Я вчився в 10 класі, вона на рік молодша. Вона перша звернула на мене увагу, і стала буквально переслідувати. Дізнавалася, з ким я товаришую, приходила в школу в нашу зміну, вичікувала, коли я піду додому, щоб зайвий раз попастися мені на очі. А я робив вигляд, що вона мені зовсім не цікава. Хоча в душі вже розгорявся вогонь, справлятися з яким у мене вже не було сили.

І ось в одну, як мені здавалося, чудову ніч ми вирішили, що не зможемо більше одне без одного. У неї був випускний і після цього ми стали проводити разом всі дні і вечори. Я був закоханий до божевілля, був готовий заради неї на все.

З слухняного сина, що поважає батьків, я перетворився на підлітка, який постійно тікає з будинку, і з будь-якого приводу сварився з мамою. Я дарував їй квіти, м’які іграшки та інші приємності. Мені здавалося, що це буде тривати вічно! Але в один вечір, коли я зустрічав її з букетом жовтих троянд, все зруйнувалося.

– Мені з тобою нудно, – сказала мені вона, махаючи моїм букетом, як віником. А поруч стояли її подруги і нові друзі – хлопці постарше. Вона повідомила мені це так, щоб всі почули. Я не повірив своїм вухам. Мені здавалося, що це якийсь сон! Я навіть потряс головою, щоб скинути цей сон. Але ні.

Це була реальність, що лякає і дуже жорстока! Вона мене кинула. Та, заради якої я готовий був віддати життя, зрадила мене. Зрадила підло і низько!

Сьогодні я багатий і досить успішний і жінок, які бажають залізти в моє ліжко, а заодно і гаманець хоч греблю гати і кожна сподівається, що у неї то вже точно вийде мене одружити на собі. Але ні … урок я засвоїв добре!

Фото ілюстративне з вільних джерел