fbpx

Безвізовий режим між Україною та ЄС набрав чинності!

У неділю, 11 червня 2017 року, починаючи з 00 годин 00 хвилин, вступило в силу рішення Європейського Союзу про безвізові поїздки громадян України.

Країни Євросоюзу та Шенгенської зони введуть безвізовий режим для громадян України протягом ночі 11 червня в чотири етапи, а не відразу опівночі, що пов’язано з відмінністю часових поясів.

Про це повідомляє Європейська правда.

Рівно о 00:00 за київським часом 11 червня безвізовий режим вже почав діяти в восьми європейських країнах – Фінляндії, Естонії, Латвії, Литві, Румунії, Болгарії, Греції та на Кіпрі.

О 01:00 по Києву візи для українців будуть скасовані в переважній більшості держав-членів ЄС і Шенгену – Австрії, Бельгії, Німеччини, Данії, Іспанії, Італії, Ліхтенштейні, Люксембурзі, Мальті, Нідерландах, Норвегії, Польщі, Словаччини, Словенії, Угорщини , Франції, Хорватії, Чехії, Швейцарії, Швеції.

В 02:00 за Києвом безвізовий режим набуде чинності в Португалії, о 03:00 – в Ісландії.

У ніч на 11 червня візи для українців скасують і на острові Гренландія – автономної території Данії, яка не входить ні в ЄС, ні в Шенгенську зону. У гренландських портах безвізовий режим буде запускатися від 3:00 (східне узбережжя) до 06:00 за Києвом (військова база Тулі на західному узбережжі).

Раніше повідомлялося, що співробітники українських консульств 11 червня прибудуть в аеропорти Німеччини, щоб допомогти українцям в разі виникнення ускладнень при перетині кордону.

В уряді закликали перевірити поточний місцевий час в європейських столицях і найбільших містах.

“При плануванні подорожей радимо ретельно розраховувати маршрут і час прибуття в відповідну країну з метою уникнення непорозумінь на кордоні і скорочення часу проходження паспортного контролю”, – закликали в уряді.

Нагадаємо, рішення про скасування в’їзних віз для українців до Євросоюзу було підписано в Страсбурзі 17 травня 2017 року головою Європарламенту Антоніо Таяні і представником головуючої в ЄС Мальти.

Джерело.

Позначки:
facebook