fbpx

Біблійні читання в Страсну п’ятницю: Псалом 30 – подяка за визволення від смepті

Боже, прийди мені на допомогу. Господи, поспіши мені на порятунок. Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. Яка була на початку, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. Алілуя

Псалом 30 Подяка за визволення від смepті

Христос після свого славного воскресіння складає подя­ку Отцеві. І Господи, звеличу Тебе, бо Ти мене підняв і моїм ворогам не дав насміятися наді мною. Господи, Боже мій, я закликав до Тебе, і Ти зцілив мене. Господи, Ти вивів мою дyшу з шеолу, –  Ти врятував мене з-поміж тих, які сходять у мoгилy. Співайте Господу, праведні Його, прославляйте пам’ять Його святині. Адже мить триває Його гнів, а в Його милості – життя.

Ввечері вселиться плач, а на ранок – радість. Я сказав у своєму добробуті: «Повік не захитаюся!» Господи, в милості своїй Ти поставив мене, наче міцну гору, та відвернув Ти своє обличчя, – і я стривожився. Господи, я кликатиму до Тебе, – помолюся до Господа. Яка користь від моєї кpoві, коли я зійду в мoгuлу? Чи буде пpaх прославляти Тебе, чи проголошуватиме він Твою правду? Почуй, Господи, і помилуй мене!

Читайте також: Молитва в Страсну п’ятницю: «Я живу вірою в Божого Сина, який віддав за мене життя”

Господи, допоможи мені! Ти мій плач обернув мені на втіху, Ти poздер на мені верету, а підперезав мене радістю, Щоб моя слава співала Тобі й не замовкала. Господи, Боже мій, я славитиму Тебе вічно.

За матеріалами порталу CREDO

You cannot copy content of this page