Більше місяця тому я влаштувалася в офіс, де працює мій коханий. Вже встигла дізнатися, що він тут – популярна особистість. Я не перша його пасія, яку він влаштовує ближче до себе. Якби я тільки знала, чим це обернеться

Наша історія з коханим почалася досить банально. Я з подругою сиділа в кафе і до нас підійшли познайомитися два симпатичних молодих чоловіка. Одним з них виявився мій майбутній залицяльник. Вони підсіли, ми розговорилися і зрозуміли, що, між нами, багато спільного. Я домовилася з новим знайомим про майбутню зустріч і так почалися наші стосунки.

Нічого особливого у нас не було: кафе, кіно, прогулянки в парку. Я тоді не працювала, і у мене було багато вільного часу. Та й хлопець у мене як з’ясувалося, працює в рекламному агентстві не останньою людиною. Він у будь-який час може від’їхати в особистих справах, нікому нічого не пояснюючи.

Коханий переживав, що я не можу влаштуватися на роботу. Він вирішив допомогти і запропонував освоїти абсолютно нову для мене професію рекламного агента в його фірмі. Було лячно погоджуватися, адже раніше я була простим адміністратором. Боялася, що могла запороти все на порожньому місці, тим самим підвести його. Але він мене заспокоїв і сказав, що допоможе влитися в колектив. Якби я тільки знала, чим це обернеться …

Я не стала втрачати часу і пішла влаштовуватися в офіс до коханого. Було помітно, що на мене підозріло дивляться співробітники. Пройшовши всі нюанси працевлаштування, я вже приступила до роботи. І тут почалося найцікавіше. Дівчата, з якими я встигла познайомитися і налагодити контакт, розповіли, що мій коханий в офісі популярна особистість. Я вже не перша, кого він так влаштовує на роботу.

До мене тут встигли попрацювати чотири або п’ять пасій, але їх всіх поголовно звільнили. Кожну з них мій коханий приводив в офіс, допомагав з роботою, а потім починав контролювати. Коли хлопцеві набридали ці ігри, і дівчина ставала для нього нудною, він просто звільняв її без пояснення і заводив собі нову пасію.

Мені стало незрозуміло: чи дівчата брешуть, щоб відштовхнути мене, чи говорять правду і він зовсім не той, за кого себе видає. Він все-таки ставний чоловік, симпатичний, інтелігентний. В офісі працює більшість представниць жіночої статі, які не обтяжені узами шлюбу. Може вони просто хочуть позбутися від суперниці і придумали цю нісенітницю. А якщо ні і це все правда? Я довго не знала, що думати. Але днями сталося щось, що підштовхнуло мене на крок ближче до істини.

Я спокійно сиділа за комп’ютером і думала над макетом проекту. Тут побачила, що в офіс зайшла красива дівчина і попрямувала до кабінету до мого чоловіка. До нього різні люди заходять протягом дня, але симпатичні моделі – рідко. Я сильно переживала, коли ця особа перебувала в кабінеті у коханого більше півгодини часу. Хотіла вже встати і зайти, але раптово ця дівчина вибігла з криками: «Ну і йди, без тебе проживу не гірше».

Я зайшла в кабінет і запитала, хто це був. А він сказав, що це колишня співробітниця прийшла з’ясовувати причину її звільнення. Трохи заспокоївшись, я пішла працювати, але почуття тривоги не залишало мене. Я була впевнена, що ця дівчина не просто колишній працівник офісу. Здається, у них були стосунки …

На обідній перерві я вирішила розпитати напарниць про цю особу, що приходила. Вони одна на одну подивилися, усміхнулися і сказали в один голос: «Ми ж тебе попереджали. Це одна з останніх твого ловеласа. Мабуть приходила з’ясовувати стосунки». Мене кинуло в жар. Я не могла повірити, що всі історії виявилися правдою. А з іншого боку, ця дівчина могла бути просто його колишньою. І як більшість кинутих приходила розбиратися, намагаючись повернути його. Я остаточно заплуталася. Якщо це так, то звідки напарниці знають про колишніх жінок мого чоловіка?

Після даної ситуації поведінка мого чоловіка змінилося. Він став нервовим, чимось стурбованим. Почав частіше мені дзвонити і цікавитися, де я перебуваю і що зі мною. Навіть коли я йду в магазин за продуктами або мені дзвонить мама, він хоче знати подробиці походу в супермаркет тощо. В офісі теж несолодко: співробітники продовжують шепотітися у мене за спиною. Він бачить це, але ніяк не реагує. Міг би поставити їх на місце, але не робить цього.

Він намагається контролювати мене і не приховує цього? Що з ним трапилося, не зрозумію. Чи це починають збуватися слова моїх колег по роботі і мене скоро чекає звільнення? Невже доведеться все це терпіти і далі? Як мені бути? Поговорити з ним на цю тему не можу, так як він не терпить плітки. Я не хочу підставляти своїх колег, розповідаючи, що все дізналася від них.

Фото ілюстративне – Cosmopolitan