Більше не приховує: Чарівна Меган підкреслила округлий животик стильним вбранням (фото)

Якщо в перший день свого перебування в Австралії, під час знайомства з Сіднеєм, Меган Маркл вибрала більш строге і офіційне вбрання, то у другий день герцогиня вибрала образ в стилі кежуал.

Після Сіднея подружжя вирушило до міста Даббо, відвідавши місцеву ферму, де принц Гаррі виступив з промовою про посуху, повітряну базу швидкої допомоги The Royal Flying Doctor Service of Australia (там подружжя відкрили нове судно і познайомилися з місцевими лікарями), а також місцеву школу і парк Вікторія.

Читайте також: Принцеса Євгенія показала неформальне фото з весілля

Для такої насиченої програми вaгiтна Меган Маркл відмовилася від суконь, вибравши вузькі джинси, вільного крою білу сорочку, яка відмінно приховувала ледь помітний живoтик, а також подовжений блейзер в трендову в цьому сезоні сіру клітку і ботильйони.

До речі, принц Гаррі і Меган Маркл не приховували ніжних почуттів один до одного, і фотографам часто вдавалося зафіксувати їх під час обіймів або кокетливого перешіптування. А коли Гаррі виступав з промовою на фермі і пішов дощ, турботлива Меган допомогла йому з парасолькою, весь час тримаючи її над головою коханого.