Більшість дівчат тут зовсім не працюють – українка розповіла про цікаве життя в Йорданії

Зарплата в Йорданії сьогодні становить 400 динарів, це близько 500 доларів. Це мінімальний оклад в країні.

Про це розповідає українка Катерина Колеснікова, яка живе в Йорданії. Пише gazeta.ua

“Якщо у тебе є вища освіта і добре знання англійської мови – роботу знайти нескладно. Такої проблеми в Йорданії немає. Мінімальна зарплата десь 400 динарів, це близько 500 доларів. Маленька квартирка як для туриста з меблями буде коштувати в середньому 400 динарів на місяць.

Маленька квартира називається тут студія. Там є окремий зал, з’єднаний з кухнею, маленький коридор з туалетом і одна спальня. Ось це квартира тут називається, американський варіант.

Читайте також: Кoли слiв вже замaло: Чеpез рoки я повeрнулася додому, мами там вжe нe бyло, алe вoна дeщо зaлишила для мeне

Стандартна квартира в Йорданії – три-чотири спальні і дві зали. Один зал – це там, де сім’я дивиться телевізор, сидять і все таке, там дивани просто з телевізором і все. Другий зал – це зал для гостей. Там зазвичай стоїть великий стіл обідній і ще один комплект меблів.

Наша квартира для України велика, а для Йорданії швидше стандартна. У нас три спальні, в кожній спальні є туалет. Туалет з душем, туалет з ванною, з чимось таким. Виходить, три спальні, плюс два зали, три туалети, ще один туалет для гостей, це обов’язково і так тут роблять всі, він без душа, без нічого, просто туалет з умивальником. Кухня і ще у нас є кімната для домогосподарки.

Тут дуже багато дівчат не працюють. Це стосується українок і арабок. Більшість з таких дівчат з вищою освітою. Тут це прийнято, якесь правило хорошого тону, здобути вищу освіту.