fbpx
Мандри

З США в Україну: тут я вперше закохався, вперше спробував чорну ікру, приготував і скуштував компот

Останні два роки я навчався в університеті в Києві. У мене вся татова рідня українці, тому українську мову трохи знаю.

Переїхав до України скоріш за все, щоб краще вивчити іноземну мову. Тому що моя рідна мова, мова якою я думаю, це англійська.

В Україні я вперше закохався, вперше спробував чорну ікру, приготував і скуштував компот.

Спочатку хотілося написати пост порівняння життя в США і в Україні, але потім подумав, що так не піде. Я краще напишу про те, що мені подобається у вашій країні.

По-перше, ви не eсміхайтеся, як божевільні. Мені це вкрай не подобається в Штатах: вони eсміхаються вам в очі, а за спиною можуть говорити неприємні речі. Тут все інакше. Якщо eсміхаються це завжди щира посмішка.

Я ніяк не міг зрозуміти значення слова “друг”. Для мене значення слів “знайомий” і “друг” раніше були синонімами. А тепер я розумію, що друг це дійсно друг, а не підписник на вашій сторінці в соціальній мережі.

Я почав обідати першою стравою. Раніше я ніколи не їв першу страву на обід, зазвичай починав з другої. Тепер все змінилося. Я зрозумів, що супи це дуже смачно! Особливо гороховий суп і борщ – мега круті!

Гриби. Я ніколи не їв стільки грибів. Одного разу ми з другом назбирали грибів на задньому дворі, а потім їх посмажили. Дуже смачно!

Ще у вас дуже дешево. Ніколи б не подумав, що за 3 долари можна так наїстися!

Правила дорожнього руху це щось. Ніяк не зрозумію, як ви їх вчите? Намагаюся здати на права вже рік. Ніяк не виходить! Взагалі нічого не зрозуміло. Поки їжджу на метро!

Ви не розділяєте людей за кольором шкіри, це дуже круто.

За ці два роки я зрозумів, що ви тут не християни, а буддисти всі. Інакше як пояснити ступінь загальної байдужості до проблем? Я теж потроху стаю буддистом. Головне, що я дізнався за життя в Україні – це поняття “що розв’язувати проблеми потрібно в міру їх виникнення”.

You cannot copy content of this page